PolskiEnglishDeutsch

Szkolenia ogólne

Szkolenia ogólne dla Salonów

Szkolenia ogólne

Szkolenia ogólne dla Salonów

SZKOLENIA

Szkolenia ogólne - Szkolenia te odpowiadają przede wszystkim za podnoszenie kwalifikacji oraz za rozkwit Salonu. Osoby, które gotowe są na doświadczenia dzięki takim szkoleniom mogą poprawić rozumowanie o prawidłowym funkcjonowaniu Salonu. Szkolenia takie pomagają pozbyciu się wszystkich negatywnych schematów będących nierzadko kluczową przeszkodą w osiągnięciu celu. Po szkoleniu zmniejsza się obawa przed porażką gdyż szkolenie poprawia kompetencje zatrudnionych pracowników, naucza nowych umiejętności oraz zacieśnia relacje między pracownikami, wpływa na ich efektywność oraz całokształt funkcjonowania Salonu. Kursy znajdujące się w naszej ofercie dotykają wielu obszarów. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez kompetentne osoby, które nie boją się wyzwań, a w swojej pracy stawiają na jakość.

Szkolenia przy zakupie urządzeń - Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów cały czas ulepszamy nasze wymagania jakościowe. W naszej firmie obowiązują wewnętrzne bardzo restrykcyjne standardy jakości, które wypracowaliśmy przez 15 lat istnienia naszej firmy. Przykładamy bardzo dużą wagę do szkoleń jakie Państwo odbędą po zakupie naszych urządzeń. Szkolenia mogą się odbyć w siedzibie firmy ul.Mehoffera 68d w Warszawie lub w Państwa Salonie na terenie całej Polski. Uzyskane certyfikaty mają na celu nie tylko zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów. Są one także bardzo pomocnicze dla naszych Klientów którzy dzięki odbytym profesjonalnym szkoleniom mogą z łatwością wprowadzać nowe urządzenie do swojego Salonu wraz z nabytą wiedzą teoretyczną która jest niezbędna do wykonania skutecznego i bezpiecznego zabiegu. Po każdym szkoleniu otrzymują Państwo imienny certyfikat z przebytego szkolenia.

Szkolenia kosmetyczne - Znamy się na szkoleniach i kursach kosmetycznych.Mamy 15 letnie doświadczenie w ich prowadzeniu. Słuchamy naszych klientów sprawdzamy czego oczekują. Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Współpracujemy z ekspertami którzy mają duże doświadczenie w jaki sposób ma prawidłowo funkcjonować salon kosmetyczny na jakich kosmetykach pracować jak łączyć zabiegi kosmetyczne z pracą na urządzeniach jak tworzyć ofertę zabiegową najbardziej odpowiednią dla Twojego salonu. Szkolenia kosmetyczne przeprowadzamy na kosmetykach hiszpańskiej marki summecosmetics S+ . Zaufaj naszym najlepszym produktom.  Skladniki summecosmetic zawsze spełnią najwyższe standardy pod względem wydajności i bezpieczeństwa dla siebie i środowiska. Nasze formuły są również odpowiednie dla najbardziej wrażliwych skór, a wszystkie wybrane składniki śą wybrane ze względu na ich skuteczność zobiektywizowaną testami klinicznymi. Oddaj się w ręce profesjonalistów. My zadbamy o to żebyś mógł zaproponować swoim Klientom doskonałe zabiegi pielęgnację domową oraz personalizowane indywidualne podejście


    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl