PolskiEnglishDeutsch

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla salonów kosmetycznych

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla salonów kosmetycznych

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne kosmetyki, które przeznaczone są dla salonów kosmetycznych oraz przedsiębiorstw świadczących usługi pielęgnacyjne dla swoich Klientów. W naszym katalogu znajdują się produkty, które mogą stanowić zarówno podstawę, jak i dopełnienie wielu wyposażenia wielu firm. Są to zarówno preparaty do zabiegów na teraz i ciało, do cery suchej I tłustej, kosmetyki do cery naczyniowej z przebarwieniami. Posiadamy także kosmetyki do wykonywania zabiegów z kwasami I peelingami. Dopełnieniem oferty są produkty pomagające chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

KOSMETYKI PROFESJONALNE

Większość z nas korzysta z kosmetyków występujących w drogeriach, gdyż są one po prostu powszechnie dostępne. Istnieją jednak również ich profesjonalne odpowiedniki, które są w głównej mierze stosowane przez ekspertów w salonach piękności, SPA czy też gabinetach kosmetycznych. Nie musisz jednak udawać się do tego typu miejsc, by z nich korzystać. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś mogła używać profesjonalnych kosmetyków podczas codziennej pielęgnacji w zaciszu swojego domu. Jak to zrobić i dlaczego warto na nie postawić?

Kosmetyki profesjonalne – zalety

Na samym początku warto zaznaczyć, że kosmetyki profesjonalne różnią się od ich drogeryjnych odpowiedników przede wszystkim składem. Posiadają znacznie więcej substancji aktywnych, dlatego też efekty ich zastosowania są zauważalne znacznie szybciej. Z tego też względu dedykowane są ekspertom pracującym w salonach urody, gdyż potrafią oni w należyty sposób wykorzystać ich wszystkie właściwości. Poza tym dzięki fachowej wiedzy optymalnie dobierają ilość i rodzaj preparatów do typu oraz stanu skóry pacjenta, co sprawia, że ich stosowanie jest w 100 % bezpieczne. Profesjonalne kosmetyki posiadają również znacznie skuteczniejsze działanie niż ich drogeryjne odpowiedniki. W związku z ciągłymi pracami laboratoryjnymi nad ich właściwościami oraz składem istnieje większe prawdopodobieństwo, że pomogą w spowolnieniu oznak starzenia, dzięki czemu skóra dłużej zachowa młody i zdrowy wygląd.

Gdzie kupić profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała?

Ze względu na to, że ten rodzaj preparatów przeznaczony jest głównie dla zawodowców, na rynku istnieje niewiele możliwości ich zakupu. Niemniej, można je nabyć w wielu gabinetach kosmetycznych czy też salonach urody. Podczas wizyty w jednym z wymienionych miejsc warto zapytać o dostępność produktów i możliwość ich zakupu. Jest jednak również inne rozwiązanie. Coraz więcej firm decyduje się bowiem na sprzedaż profesjonalnych serii kosmetyków przeznaczonych do użytku domowego. Ta opcja jest często znacznie tańsza, a poza tym preparaty niczym nie ustępują ich odpowiednikom dostępnym w salonach, jeśli chodzi o skład, właściwości czy też bezpieczeństwo. Z tego względu warto zajrzeć na strony takich marek, jak choćby Summe Cosmetics, gdzie można znaleźć szereg interesujących propozycji.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl