PolskiEnglishDeutsch

IFApro medical & aesthetic

Dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla branży medycznej i kosmetycznej

IFApro jest podmiotem, który na rynku kosmetycznym działa od niemal 15 lat. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zajmują się dystrybucją najnowocześniejszych, najwyższej klasy urządzeń do stosowania w profesjonalnych salonach urody. Współpracujemy z licznymi markami, które cieszą się w branży ogromnym uznaniem – m.in. Medic Tinedic Aps, S+SummeCosmetics, Hironic, HSC Co., Ltd., a także DermaOXY czy doublo.

Organizujemy też kompleksowe szkolenia z obsługi urządzeń dostępnych w naszej ofercie, a także kursy kosmetyczne -są to zajęcia teoretyczno- praktyczne, które pomagają specjalistom w zdobyciu kompetencji niezbędnych do bezpiecznego wykonywania zabiegów. 

Osoby, które decydują się na zakup urządzeń oferowanych przez IFApro, mogą liczyć na wsparcie autoryzowanego serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Kompleksowo zajmujemy się eliminacją wszelkich usterek oraz konserwacją sprzętu, aby mógł on każdego dnia przyczyniać się do budowania poczucia satysfakcji wśród Państwa klientów.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl