PolskiEnglishDeutsch

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

Dermacure

PRE-PEEL SOLUTION

Keratolityczny balsam do twarzy

Prepeeling do zabiegów kwasowych, który skutecznie przygotowuje skórę, usuwa zanieczyszczenia, martwe komórki i nadmiar sebum z warstwy rogowej naskórka, jednocześnie zmniejszając pH skóry twarzy.

POST-PEEL NEUTRALISING

Neutralizująca emulsja do twarzy

Neutralizator w postaci emulsji do twarzy, która neutralizuje działanie kwasów, przywracając pH skóry i łagodząc dyskomfort związany z procesem peelingu.

POST-PEEL RESTORATIVE MASK

Maska regenerująca

Regenerująca maska przyśpieszająca gojenie mikro uszkodzeń tkanek, powstałych w procesie złuszczania. Maska odbudowuję płaszcz hydrolipidowy i łagodzi zaczerwienienie. 

ESSENTIAL CORRECTION PEEL_SOFT

Łagodny i progresywny peeling

Połączona formuła kwasów przeznaczona do wygładzenia i odnowy skóry. Minimalizuje uczucie zaczerwienienia i pieczenia, szczególnie na skórze wrażliwej. Przywraca gładszą, bardziej promienną skórę, o jaśniejszym odcieniu i wolną od niedoskonałości.

AGE CORRECTION PEEL_FORTE

Peeling Przeciwstarzeniowy

Mieszanka kwasów o działaniu antiaging. Zmniejsza linie i zmarszczki ekspresyjne. W widoczny sposób przekształca skórę, czyniąc ją promienną i świetlistą. Ujędrnia i przywraca napięcie skóry. Poprawia sprężystość i elastyczność.

SCARS CORRECTION PEEL

Peeling niwelujący blizny

Mieszanka kwasów, które redukują blizny i objawy trądzikowe. Preparat, który sprawnie otwiera pory skóry, dzięki czemu możemy je oczyścić i zapobiec zaskórnikom. Poprawia wygląd skóry łagodząc przebarwienia pozapalne.

BLEMISH CORRECTION PEEL

Peeling redukujący przebarwienia

Peeling chemiczny, który przerywa łańcuch produkcji melaniny, blokując jej syntezę i blokując jej proliferację. Rozjaśnia widoczne przebarwienia oraz stopniowo zmniejsza ich rozmiar. Zapobiega powstawaniu nowych.

ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP1

Regenerujące serum

Wysoko skoncentrowane serum do twarzy, zawierające substancje aktywne o silnych właściwościach regeneracyjnych. Stymuluje proliferację keratynocytów oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu.

ADV.RECOVERY PROGRAM_STEP2

Regeneracyjna maska

Maska do twarzy, która wspomaga naprawę tkanek uszkodzonych przez proces peelingu i odnawia płaszcz hydrolipidowy, przywracając skórze nieskazitelny wygląd. Łagodzi zaczerwienienia, dając uczucie świeżości. 

IFApro jest bezpośrednim pośrednikiem w sprzedaży specjalistycznych wyrobów marki Summe Cosmetics, przeznaczonych do użytku w salonach urody. Naszym klientom proponujemy profesjonalne kosmetyki do regeneracji, które doskonale sprawdzają się podczas nieinwazyjnych zabiegów z grupy antiaging.

Maski, emulsje, balsamy oraz peelingi Dermacure- wyposażenie gabinetów

Summe Cosmetics - producent kosmetyków do regeneracji skóry, które dostępne są w naszej ofercie, jest jednym z czołowych dostawców preparatów przeznaczonych do użytku w profesjonalnych gabinetach i salonach piękności.

W ofercie IFApro znajdziesz takie preparaty S+, jak peelingi przeciwstarzeniowe oraz przygotowujące skórę do zabiegów kwasowych, neutralizujące emulsje do twarzy, a także maski oraz sera, które pobudzają komórki do zwiększonej produkcji cennego kolagenu. Wszystkie preparaty z linii Dermacure w składzie zawierają cenne substancje aktywne, kwasy roślinne oraz są wyposażone w formuły nawilżające o potwierdzonym działaniu.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl