PolskiEnglishDeutsch

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

SUMME SUN

SUMME SUN SPF 50+

SUMMESUN SPF50+

Krem Ochronny SPF50+

Ochrona przeciwsłoneczna SPF 50+ do twarzy, szyi i dekoltu. Połączenie filtrów fizycznych i chemicznych, które zapobiegają uszkodzeniom skóry. Wskazany do pielęgnacji skóry wrażliwej

SUMME SUN SPF 50+

SUMMESUN SPF50+ PILES SENSIBLE

Koloryzujący Krem Ochronny SPF50+

Ochrona przed słońcem SPF 50+ ze serii Color and Care czyli z kolorowymi mikrosferami, które nie tylko pielęgnują ale też nadają delikatny koloryt. Krem CC doskonale dopasowuje się do każdego kolorytu skóry.

SUMMESUN SPF50+

Szminka Ochronna do Twarzy SPF50+

Wodoodporna szminka do ochrony przeciwsłonecznej, przeznaczona do ochrony najbardziej wrażliwych obszarów (uszy, nos, usta, górna warga, kontur oczu, brwi, zmarszczki, plamy, piegi, blizny i tatuaże).

SUMMESUN SPF30+

Spray Ochronny SPF30+

Wodoodporny spray do twarzy i ciała chroniący przed słońcem, który pomaga uzyskać atrakcyjną opaleniznę w naturalny, szybki i bezpieczny sposób. Lekka konsystencja z szybkim wchłanianiem. Przyspiesza i intensyfikuje proces opalania skóry i naturalnej ochrony, zwiększając produkcję melaniny.

SUMMESUN SPF50+

Spray Ochronny SPF50+

Wodoodporny spray ochronny na twarz i ciało, który zapobiega fotostarzeniu (ochrona DNA). Niewidzialny spray, który nie pozostawia śladów na skórze. Zmniejsza uszkodzenia komórek spowodowane szkodliwym działaniem wolnych rodników, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się skóry.

SUMMESUN SPF50+

Spray Ochronny na Tatuaże SPF50+

Wodoodporny spray ochronny do twarzy i ciała, specjalnie opracowany, aby chronić wytatuowaną skórę przed uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce. Zapobiega rozkładowi koloru tatuażu, intensywności i definicji, utrzymując je w dobrym stanie na dłużej.

AFTER SUN

Emulsja po Opalaniu

Emulsja do stosowania po długim przebywaniu na słońcu. Przywraca naturalną równowagę wilgoci w skórze. Koi, zapewniając natychmiastowe uczucie ulgi, poprawiając jednocześnie komfort skóry. Jej formuła z witaminą E pomaga zmniejszyć uszkodzenia wolnych rodników, zapobiegając fotostarzeniu.

ACTIVADOR ORAL

Suplement Diety Zdrowe Opalanie

Suplement na bazie Polypodium Leucotomos i Betacarotenos, który od wewnątrz przygotowuje skórę do jej stopniowej ekspozycji na słońce, dzięki czemu jest ona bardziej odporna na oparzenia i podrażnienia. Ponadto aktywują szybszy, bardziej jednolity, intensywny i długotrwały naturalny kolor opalenizny.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl