PolskiEnglishDeutsch

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

ONLY FOR EYES

DELETE EYE MAKE UP REMOVER

Żel Micelarny

Micelarny żel oczyszczający, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż w okolicach oczu, bez pocierania i tarcia, pozostawiając całkowite poczucie dobrego samopoczucia. Efekt rozjaśniający cienie i ciemne plamy.

BEFORE RENEWAL PEEL EYES

Peeling do Powiek

Peeling do oczu o działaniu złuszczającym, który poprawia dotlenienie tkanek, niezbędny do stymulowania prawidłowej odnowy metabolizmu komórkowego w okolicy oczu i regeneracji skóry. Efekt rozjaśniający, przywracający blask skórze.

UP FIRMING EYES

Regenerujące Serum

Regenerujące serum, które skutecznie redukuje zmarszczki ekspresyjne, stymuluje syntezę kolagenu w okolicach oczu i tworzy natychmiastowy efekt liftingu powiek, wykazuje działanie ujędrniające.

DOWN DRENOLIGHT EYES

Drenujące Serum

Drenujące i rozjaśniające serum przeznaczone do walki z cieniami i obrzękami oka. W skuteczny sposób mniejsza worki pod oczami i działa wybielająco. Ponadto doskonale nawilża i zagęszcza skórę wokół oczu.

AFTER INSTANT EYES PERFECT

Szybki Lifting Oka Serum

Obkurczający i liftingujący żel, który zapewnia natychmiastowe i długotrwałe działanie, wyraźnie zmniejszający objętość worków pod oczami i głębokość zmarszczek w ciągu kilku minut. Jego specjalna formuła redukuje worki i cienie w zaledwie 2-3 minuty po aplikacji.

AROUND GLOBAL CONTOURS EYES

Nawilżające i Odżywcze Serum

Serum żelowe do okolic oczu, które zarówno zapobiega, jak i zwalcza oznaki starzenia się, zmęczenia, odwodnienia i niedożywienia w okolicy oka. Skutecznie uzupełnia działanie pozostałych serum, zapewniając dodatkowe nawilżenie i odżywienie w okolicach oczu.

ONLY FOR EYES LAB

Profesjonalne laboratorium

Kompleksowy zabieg na okolicę oczu stworzony specjalnie do leczenia wszystkich oznak starzenia. Działa w sposób intensywny, miejscowy, zarówno zapobiegając, jak usuwając zmarszczki mimiczne, worki pod oczami, cienie i ciemne plamy oraz odwodnienie.

PAUSE COLLAGEN EYES MASK

Maska Kolagenowa

Maska kolagenowa do pielęgnacji okolic konturu oka. Uwalnia peptydy kolagenowe identyczne jak te ze skóry, które dzięki swojej wielkości cząsteczkowej i ładunkowi elektrycznemu wnikają głęboko w skórę właściwą, wpływając na metabolizm komórkowy i stymulując regenerację tkanek.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl