Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

GLOBAL SVELT

BODY PEEL WITH RHIOLITE

Peeling do Ciała z Piaskiem Wulkanicznym

Peeling ciała z liparytyną , skałą wulkaniczną o niskiej gęstości, o dużej sile ściernej, która sprzyja optymalnej eksfoliacji, odnowie skóry i wygładzeniu naskórka, z zachowaniem płaszcza hydrolipidowego.

LIPOREDUCING ANTICELLULITE CREAM

Anti-Cellulitowy Krem do Ciała

Krem antycellulitowy o silnym działaniu hamuje lipogenezę. Zmniejsza akumulację lipidów w adipocytach. Pomaga zlikwidować niepożądaną objętość. Zawiera składniki zwężające naczynia i działają przeciw obrzękowo.

FIRMING REMODELLING CREAM

Ujędrniający krem do ciała

Krem ujędrniający. Wyrównuje koloryt skóry oraz poprawia jej elastyczność. Działa antyoksydacyjnie oraz dotlenia uszkodzone komórki.

MASSAGE OIL

Olej do Masażu Ciała z Cytryną

Olej do masażu ciała z olejkiem eterycznym z rozmarynu i olejkiem eterycznym z rozmarynu i cytryny. Ten olej fitosterolowy o właściwościach aromaterapeutycznych zapewnia działanie nawilżające, tonizujące, relaksujące i dezynfekujące. Jego specjalna struktura pozwala wykonać dowolną technikę masażu.

HYDRO-GEL ALOE VERA

Żel po Depilacji z Aloesem

Żel nawilżający Aloe Vera, który po wosku odświeża i łagodzi podrażnioną skórę, pozostawiając ją nawilżoną, miękką i świeżą.

ACID MILK POST-DEPIL

Aktywne Mleczko po Depilacji

Równoważy PH skóry, unikając zaczerwienienia lub podrażnienia skóry. Nawilżający, kojący i leczniczy efekt. Łagodzi zmiany po depilacji.

BODY DESIGNER-REDUCTOR

Krem Wyszczuplający do Ciała

Krem wyszczuplający do ciała z silnymi czynnymi redukującymi, które przyczyniają się do redukcji lipidów nagromadzonych w tkance tłuszczowej. Aktywny środek redukujący i antycellulitowy, stymuluje termogenezę tłuszczu nagromadzonego w tkance tłuszczowej, zmniejszając centymetry sylwetki i szorstkość skóry.

PUSH UP CREATOR-REMODELANTE

Krem Ujędrniający do Ciała

Krem do ciała, który pozwala odzyskać jędrność, napięcie i wzmocnić tkanki leczonych obszarów, tworząc efekt antygrawitacyjny.

VOLUME UP MAKER

Krem Powiększający Biust

Ujędrniająco powiększający krem do biustu dla uzyskania objętości i zdefiniowania konturu, zapewnia efekt kosmetycznego wypełnienia.

COMFORT ADDITION

Emulsja Nawilżająca do Ciała

Krem do ciała o miękkiej i jedwabistej konsystencji, z natychmiastową absorpcją, nawilża i głęboko odżywia, przywraca równowagę płaszcza hydrolipidowego.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl