PolskiEnglishDeutsch

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

Summe Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki dla branży kosmetycznej

ESSENTIAL CARE CONCEPT

REMOVER MICELLAR EMULSION

Dwufazowa emulsja micelarna

Prebiotyczna emulsja do demakijażu twarzy zawierająca aktywne micele  i oleje roślinne. Z łatwością wychwytuje nawet najbardziej uporczywy makijaż warzy, oczu i ust.

REMOVER FACIAL CLEANSING MILK

Mleczko do oczyszczania twarzy

Wysoce nawilżające prebiotyczne mleczko do oczyszczania twarzy. Całkowicie usuwa zanieczyszczenia rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak makijaż i sebum, nie naruszając naturalnej równowagi pH skóry ani jej mikrobiomu.

REMOVER GEL

Żel do oczyszczania twarzy

Silnie detoksykujący prebiotyczny żel do mycia twarzy. Głęboko usuwa zanieczyszczenia i cząsteczki brudu, które każdego dnia przylegają do skóry, blokując pory i powodując ich duszenie.

REMOVER 3D TEXTURE

Balsam oczyszczający do twarzy

Balsam do mycia twarzy o trzech konsystencjach, które rozwijają się w kontakcie z wodą podczas procesu oczyszczania: zaczynając jako żelowy balsam, następnie rozpływa się w jedwabistym olejku, a na końcu emulguje w gładkie mleczko.

REMOVER MIST

Tonik do twarzy z wodą różaną

Silnie równoważący prebiotyczny tonik do twarzy. Po procesie oczyszczania, przywraca skórze neutralny poziom pH i przywraca optymalne warunki filmu hydrolipidowego. Przywraca równowagę w ekosystemie mikrobiomu skóry.

RENEWALL PEEL PADS

Krem Hydro normalna i mieszana

Krem nawilżający z liposomową wodą lodowcową. Przywraca naturalną barierę lipidową skóry, zapobiegając transepidermlanej utracie wody. Żel-krem o lekkiej konsystencji jest przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej.

RENEWALL THREE ACTION PEEL

Peeling odnawiający do twarzy

Delikatny peeling odnawiający do twarzy z potrójnym działaniem złuszczającym dla pełniejszej mikrodermabrazji. Pojedyncza formuła łączy fizycznie, chemicznie i biologicznie środki złuszczające.

RENEWALL CRACK-KERATIN

Żel o działaniu keratolitycznym

Żel odblokowujący do twarzy o działaniu keratolitycznym. Ten ekskluzywny kosmetyk zmiękcza warstwę rogową naskórka, usuwa ją oraz rozszerza pory i sprzyja szybkiemu i łatwemu usuwaniu przebarwień.

PREBIOTIC COMFORT SERUM

Silnie naprawcze serum do twarzy

Silnie naprawcze prebiotyczne dekoncentrujące serum do twarzy. Po agresywnych procesach ekstrakcji, działa poprzez przywrócenie optymalnych warunków , przywracając równowagę microbiomu skóry,

REPAIR PREBIOTIC FRESH MASK

Maseczka nawadniająca do twarzy

Silnie naprawcza I rewitalizująca prebiotyczna maseczka nawadniająca do twarzy. Przywraca płaszcz hydrolipidowy I stabilizuje ecosystem mikrobiotyczny skóry, przywracając jej optymalną funkcję ochranną.

REPAIR SHIELD FINAL CREAM SPF20

Maseczka nawadniająca do twarzy

Multiochronny krem do twarzy o działaniu przeciwzanieczyszczeniowym, antyoksydacyjnym I odstresywującym. Otula delikatnie skórę warstwą ochronną, która zapobiega przyleganiu I wnikaniu w nią niewidocznych mikrocząsteczek

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl