PolskiEnglishDeutsch

Serwis

Autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

Serwis

Autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny

SERWIS

Prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wszystkich urządzeń zakupionych w naszej firmie. Jest to serwis wewnętrzny, nie zatrudniamy pośredników.  Dysponujemy zapleczem technicznym niezbędnym do prawidłowej naprawy usterek. Jako wyłączny dystrybutor posiadamy też wiele części zamiennych dostępnych od ręki. Dlatego działamy bardzo szybko. W przypadku dłużej naprawy zapewniamy Państwu urządzenie zastępcze. 

Serwis urządzeń na gwarancji to usługa, dzięki której szybko i profesjonalnie naprawimy Twoje urządzenie gdy coś się z nim stanie. Jeżeli naprawa nie będzie możliwa wymienimy je na nowe a wszytko to bez wychodzenia z domu. Odbierzemy sprzęt, naprawimy w autoryzowanym serwisie, dostarczymy z powrotem po naprawi e. Tobie jedynie pozostanie zrelaksowanie się i spokojne oczekiwanie na urządzenie. Wykonujemy również konserwację i naprawy urządzeń spoza naszej oferty. Wysyłają Państwo do nas swoje zepsute urządzenie my wykonujemy wycenę i po akceptacji przez Państwa kosztów naprawy przystępujemy do realizacji zlecenia.

Wsparcie techniczne. Stawiając na naszą główną przewagę konkurencyjną, czyli szybką reakcję na powstałą usterkę i jej weryfikację stworzyliśmy w naszej firmie struktury zapewniające sprawne usunięcie przyczyn awarii dzięki odpowiedniemu podziałowi kompetencyjnemu pracowników. Podstawowym zadaniem wsparcia technicznego jest szbka reakcja na powstały problem próba usunięcia usterki już w pierwszym kontakcie telefonicznym lub jak nie będzie to możliwe ustalenie szybkiego transport uszkodzonego urzadzenia do naszego serwisu.

Wsparcie techniczne to także zapewnienie posprzedażowej pomocy technicznej na zakupione u nas urządzenia. zdajemy sobie sprawę jak ważna jest opieka posprzedażowa Klienta. Do każdej realizowanej przez nas sprawy podchodzimy indywidualnie. Masz pytania -skontaktuj się z nami my szybko odpowiemy przez nasz wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy zapewnią wszystkim naszym Klientom profesjonalną pomoc.


    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl