PolskiEnglishDeutsch

Prezentacje

Bezpłatne i niezobowiązujące prezentacje wybranych produktów

Prezentacje

Bezpłatne i niezobowiązujące prezentacje wybranych produktów

PREZENTACJE

Bezpośredni kontakt z urządzeniem przed jego zakupem pozwala zmniejszyć ryzyko nieudanego zakupu. Planujesz wyposażyć lub doposażyć Swój Salon Kosmetyczny ale nie wiesz jakie produkty wybrać? Chętnie Ci pomożemy.Oprócz profesjonalnego doradztwa w wyborze wyposażenia Kliniki oferujemy bezpłatne i niezobowiązujące prezentacje wybranych produktów bezpośrednio u Ciebie.  Wystarczy zadzwonić lub napisać do nas e-mail, które produkty Cię interesują a my postaramy się w miarę możliwości sprostać Twoim oczekiwaniom.

Wśród wielu produktów dostępnych w ramach prezentacji znajdują się zarówno urządzenia Hi-tech ( Aquasure H2 oczyszczanie wodorowe, DermaOXY infuzja tlenowa, Plasonic bezinwazyjna plazma, iMoos redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, Qtera RF fala radiowa mikroigłowa, Lumeni laser diodowy, Intense platforma IPL, Ultra 3D hitu) jak również kosmetyki hiszpańskiej marki S+ summecosmetics, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem.

Możemy też zaprezentować urządzenia do sterylizacji plazmowej powietrza marki PureInn. Zaletą tych urządzeń jest sterylizacja powietrza przez 24 godziny na dobę w obecności personelu. Urządzenia te skutecznie eliminują bakterie, wirusy czy grzyby. Korzystając z naszej oferty nie ponosisz żadnych kosztów wizyty naszego przedstawiciela/szkoleniowca. Wizyta jest całkowicie bezpłatna i nie wiążę się z koszami w Twojej firmie.

Dziś każda większa firma inwestuje we własną flotę samochodową. Nasza flota to jeden z filarów naszej firmy, to właśnie dzięki niej każdego dnia możemy dotrzeć z prezentacją do Państwa Salonu. Dbając o jakość świadczonych przez nas usług szczególny nacisk kładziemy na terminowość jak również bezpieczeństwo przewożonego przez nas urządzenia, które u nas Państwo zakupili. 

    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl