PolskiEnglishDeutsch

Nasi partnerzy

Współpracujemy z producentami z całego świata.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z producentami z całego świata.

PARTNERZY

Niespełna 15 lat obecności IFApro na rynku usług kosmetycznych, pozwoliło nam na wypracowanie trwałych relacji z wieloma firmami zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszym Partnerom dostarczamy kompleksowe i bezpieczne rozwiązania. Wszystkie urządzenia, które wprowadzamy do naszej oferty testowane są w sieci naszych salonów pod względem skuteczności niezawodności oraz bezpieczeństwa. Obecnie współpracujemy zaŕowno z dużymi jak i z małymi klinikami, hotelami i ośrodkami SPA. Zawsze staramy śię dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów mając na uwadze wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Odnajdź za pomocą poniższej mapy salony kosmetyczne, które wykonują zabiegi, wykorzystujące urządzenia z naszej oferty. W celu odszukania salonu, prosimy wybrać w poniższym panelu urządzenie z rozwijanej listy, w ten wyświetlą się na mapie wszystkie salony kosmetyczne posiadające w pełni certyfikowane, oryginalne i bezpieczne urządzenia.

Nasi partnerzy współpracują z nami o wielu lat, dzięki czemu jesteśmy firmą godną zaufania. Światowi producenci między innymi Medic Tinedic Aps, Hironic, HSC co LTD, S+SummeCosmetics cenią sobie naszą lojalność, zaangażowanie i wysokiej jakości działania wspierające naszych Klientów. 
 
W ofercie naszej firmy znajdują się znane marki urządzeń kosmetycznych takie jak: DermaOXY Infuzja Tlenowa, Aquasure H2 Oczyszczanie Wodorowe, Plasonic Bezinwazyjna Plazma, iMoos redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, Styleye Lifting Oka 3D, laser diodowy Lumeni, platforma IPL Intense, Hifu Ultra 3D, Q-swich laser Tatoo, Lipo-X Platforma Zabiegowa, a także nowoczesna, hiszpańska marka kosmetyczna S+SummeCosmetics. Wszystkie łączy precyzja, wzorcowa jakość oraz funkcjonalność. Nasze produkty są wizerunkiem dla nowoczesnych salonów, dla których efektywność i bezpieczeństwo to wartości, którymi kierują się na co dzień.

Nic nie jest nam obce w naszej branży Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą .Pracujemy równolegle nad rozwojem czterech działów w skład których wchodzą Urzadzenia Hi TECH , plazmowe sterylizatory powietrza Pure Inn, Profesjonalne kosmetyki Summecosmetics S+ oraz szkolenia dla salonów kosmetycznych. Jeżel czujesz się na siłach by podjąć współpracę z naszą firmą, masz podstawową wiedzę o kosmetyce chcesz się rozwijać w tym kierunku napisz do nas .Rozważymy możliwość zaoferowania Ci współpracy z naszą firmą .Zapraszamy do współpracy.


    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl