Nasi partnerzy

Współpracujemy z producentami z całego świata.

Nasi partnerzy

Współpracujemy z producentami z całego świata.

PARTNERZY

Niespełna 15 lat obecności IFApro na rynku usług kosmetycznych, pozwoliło nam na wypracowanie trwałych relacji z wieloma firmami zarówno w Polsce jak i za granicą. Naszym Partnerom dostarczamy kompleksowe i bezpieczne rozwiązania. Wszystkie urządzenia, które wprowadzamy do naszej oferty testowane są w sieci naszych salonów pod względem skuteczności niezawodności oraz bezpieczeństwa. Obecnie współpracujemy zaŕowno z dużymi jak i z małymi klinikami, hotelami i ośrodkami SPA. Zawsze staramy śię dopasować ofertę do potrzeb naszych klientów mając na uwadze wysoką jakość oferowanych produktów i usług.

Odnajdź za pomocą poniższej mapy salony kosmetyczne, które wykonują zabiegi, wykorzystujące urządzenia z naszej oferty. W celu odszukania salonu, prosimy wybrać w poniższym panelu urządzenie z rozwijanej listy, w ten wyświetlą się na mapie wszystkie salony kosmetyczne posiadające w pełni certyfikowane, oryginalne i bezpieczne urządzenia.

Wychodząc naprzeciw coraz większym wymaganiom stawianym przez naszych Klientów cały czas ulepszamy nasze wymagania jakościowe. W naszej firmie obowiązują wewnętrzne bardzo restrykcyjne standardy jakości, które wypracowaliśmy przez 15 lat istnienia naszej firmy. Przykładamy bardzo dużą wagę do szkoleń jakie Państwo odbędą po zakupie naszych urządzeń. Szkolenia mogą się odbyć w siedzibie firmy ul.Mehoffera 68d w Warszawie lub w Państwa Salonie na terenie całej Polski. Uzyskane certyfikaty mają na celu nie tylko zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów. Są one także bardzo pomocnicze dla naszych Klientów którzy dzięki odbytym profesjonalnym szkoleniom mogą z łatwością wprowadzać nowe urządzenie do swojego Salonu wraz z nabytą wiedzą teoretyczną która jest niezbędna do wykonania skutecznego i bezpiecznego zabiegu. Po każdym szkoleniu otrzymują Państwo imienny certyfikat z przebytego szkolenia.

Nasi partnerzy współpracują z nami o wielu lat, dzięki czemu jesteśmy firmą godną zaufania. Światowi producenci między innymi Medic Tinedic Aps, Hironic, HSC co LTD, S+SummeCosmetics cenią sobie naszą lojalność, zaangażowanie i wysokiej jakości działania wspierające naszych Klientów. 
 
W ofercie naszej firmy znajdują się znane marki urządzeń kosmetycznych takie jak: DermaOXY Infuzja Tlenowa, Aquasure H2 Oczyszczanie Wodorowe, Plasonic Bezinwazyjna Plazma, Dermatude Metaterapia, Styleye Lifting Oka 3D, Medshape Odchudzanie, Intelect RPW Fala Akustyczna, Lipo-X Platforma Zabiegowa, a także nowoczesna, hiszpańska marka kosmetyczna S+SummeCosmetics. Wszystkie łączy precyzja, wzorcowa jakość oraz funkcjonalność. Nasze produkty są wizerunkiem dla nowoczesnych salonów, dla których efektywność i bezpieczeństwo to wartości, którymi kierują się na co dzień.


    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl