Sterylizatory plazmowe

Sterylizacja 24 godziny na dobę.

Aquasure H2

AQUASURE H2 to innowacyjna, oryginalna, koreańska metoda wieloetapowego oczyszczania skóry. Polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry za pomocą kilku technologii: terapii aktywnym wodorem, hydropeelingu, eksfoliacji kwasami w preparatach typu premium.

Oczyszczanie wodorowe nie tylko głęboko oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, ale także eliminuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, zatrzymując proces starzenia się skóry.

MM-102

Sterylizator plazmowy pure inn MM-102 przeznaczony jest do sterylizacji powierzchni 50-100m2. Sterylizator mini to urządzenie które może pełnić funkcję sterylizatora samochodowego oraz tzw. oczyszczacza biurkowego jest przystosowany do gniazda USB. Sterylizacja plazmowa prowadzi do dekontaminacji powietrza, czyli do usunięcia i dezaktywacji patogenów (wirusów, bakterii , które znajdują się w pomieszczeniach i na używanych sprzętach. Dodatkową zaletą urządzenia Pure inn MM-102 jest możliwość przebywania podczas sterylizacji w pomieszczeniach w których jest oczyszczane powietrze z patogenów. Cala seria oczyszczaczy plazmowych Pure inn to łatwy i szybki montaż, możliwość dopasowania do każdej powierzchni i do każdej działalności ( szpitale, biura , hotele , szkoły, restauracje, salony kosmetyczne, pomieszczenia domowe.)

Aquasure H2 - oczyszczanie wodorowe

Wieloetapowe oczyszczanie skóry AQUASURE H2 polega na dogłębnym oczyszczeniu skóry, tak aby wyglądała ona zdrowo i promiennie. Wieloetapowość wskazuje nie tylko na to, że oczyszczanie składa się z kilku kroków, ale także na to, że działa wielozadaniowo. Jego podstawą jest dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie, nawilżanie oraz działanie przeciwstarzeniowe.

Pierwszym etapem jest oczyszczanie wodorowe. Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Aktywny wodór jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

Etap drugi to natomiast hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany pod wysokiem ciśnieniem wody. Pozwala on osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

Kolejną składową zabiegu jest infuzja jonowa. Podczas zabiegu, w postaci serum typu premium, do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie c.

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

Zasada działania

Wirusy są przenoszone drogą kropelkową. Cząstki zarazków pozostają zawieszone w powietrzu przez dłuższy czas i następnie przez prądy powietrzne osiadają na powierzchniach dłoniach i ubraniach. Zasada działania sterylizatora polega na zassaniu zanieczyszczonego powietrza do urządzenia które przechodzi przez filtr wstępny a następnie przechodzi do komory z cewkami plazmowymi. Cewki te wytwarzają pole plazmowe które skutecznie prowadzi do dekontaminacji powietrza Wytwarzane pole plazmowe jest zjonizowanym gazem ,który posiada wysoką energię elektryczną. Energia ta skutecznie likwiduje wirusy, bakterie, grzyby ale też zmniejsza ilość pyłu neutralizuje i usuwa zaniczyszcenia w powietrzu . Urzadzenia do sterylizacji plazmowej zmniejszają ryzyko infekcji. Zostaje przerwana pętla zakażeń na samym początku . Patogeny są eliminowane ze środowiska w którym się przenoszą czyli z powietrza. Plazma Pure inn zapewnia komfort i bezpieczeństwo pracownikom ,kontrahentom, oraz Tobie w codziennym życiu.

Specyfikacja urządzenia
MM-102

Właściwość Wartość
Obetość powietrza 0-150m3/h
Zasięg 50-100m2
Waga 7kg
Napięcie AC 220V
Częstotliwość 50/60Hz
Moc 50W
Rozmiar cewki 180mm (7 cali)
Żywotność cewki 2 lata
Wymiary 530mm x 150mm x 200mm
Oznakowane znakiem CE
Gwarancja 24 miesiące

Pure Inn

W ofercie sterylizatorów plazmowych Pure inn posiadamy modele dopasowane zarówno do powierzchni na jakiej mają działać oraz do ilości przetwarzanego powietrza w m3 na godzinę. W ofercie posiadamy urządzenia mobilne, naścienne, sufitowe. Technologia plazmowa pozwala nam przebywać w pomieszczeniu podczas sterylizacji. Dlatego urządzenia te mają szerokie zastosowanie. Można zastosować je do każdej działalności. Szpitale, biura, szkoły, hotele, salony kosmetyczne, restauracje, oraz pomieszczenia domowe.

  Efekty Aquasure H2

  Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry.

  Oczyszczanie skóry
  Głębokie nawilżanie
  Eliminacja wolnych rodników
  Lifting i wygładzenie

  aquasure

  Specyfikacja urządzenia Aquasure H2

  Właściwość Wartość
  Zakres zasysania do 600mmHg
  Poziom hałasu <55 dB (A)
  Moc głowicy Aqua oczyszczanie wodorowe 8V
  Zasilanie AC 220 V
  Moc głowicy MCS 4V
  Pobór mocy <600 VA
  Waga 8 kg
  Zasilanie AC 220 V
  Wymiary wys. 44,5 x szer. 39,2 x głęb. 39 cm szer.
  Oznakowane znakiem CE
  Gwarancja 24 miesiące

  Zobacz Aquasure H2

  Zobacz jak wygląda procedura oryginalnego, wieloetapowego oczyszczania wodorowego urządzeniem Aquasure H2.

  Skontaktuj się z nami

  22 781 65 92

  biuro@ifapro.pl