PolskiEnglishDeutsch

Poznaj naszą firmę

Dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla branży kosmetycznej

Poznaj naszą firmę

Dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla branży kosmetycznej

Jako wyspecjalizowany, wyłączny dystrybutor urządzeń kosmetycznych zapewniamy naszym Klientom jedynie najwyższej klasy produkty. Dbamy o to, aby wyposażenie każdego salonu kosmetycznego, który z nami współpracuje, było jak najlepsze. Wspieramy naszych klientów w podejmowanych przez nich decyzjach doradzając im najkorzystniejsze rozwiązania. Oferowane przez nas urządzenia kosmetyczne oraz marki kosmetyczne spełniają najwyższe standardy i zapewniają stały rozwój salonów. W kontakcie z każdym Klientem cenimy sobie długofalową współpracę. Mamy świadomość, że najlepszą reklamą dla każdej firmy jest opinia Klienta. Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi i bogatą ofertę oryginalnych produktów. Największą oznaką Państwa zaufania jest stała współpraca oraz polecenie zakupionego u nas produktu.


Nieustannie dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i warunków panujących na rynku. Oto kilka przykładów: w 2005 roku zapoczątkowaliśmy rozwój firmy Dermika w innowacyjny na tamte czasy program salon autoryzowany. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce , która otworzyła cztery autoryzowane salony kosmetyczne pod szyldem Dermika. W tym czasie uczestniczyliśmy w wielu spotkaniach i sympozjach branżowych jednocześnie pomagaliśmy otwierać kolejne salony autoryzowane na terenie Polski i Europy. Ten czas dał nam niezbędną wiedzę jak prawidłowo powinien funkcjonować salon kosmetyczny. W 2009 z rąk prezes Pani Zwolińskiej założycielki Dermiki otrzymaliśmy prestiżową nagrodę za rozwój salonów autoryzowanych Dermika. 

Magiczną i zarazem przełomową datą dla firmy był rok 2010. W tym okresie firma podpisała wyłączność na pierwsze urządzenie do infuzji tlenowej w Polsce. Zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem duńskiego urządzenia DermaOXY. Staliśmy się pionierami i zaczęliśmy wyznaczać trendy w naszej branży na najbardziej pożądane zabiegi kosmetyczne. Obecnie to 450 salonów autoryzowanych Dermaoxy na terenie Polski i tysiące w Europie. 

Nie spoczęliśmy na laurach i w następnych latach sprowadziliśmy jako pierwsi do Polski absolutny koreański hit. To oryginalne oczyszczanie wodorowe AQUASURE H2. W latach 2018-2020 jest to najlepiej sprzedające się urządzenie w branży Beauty. Cały czas poszukujemy nowości na świecie i tak 2019 roku wprowadziliśmy zabieg zimnej plazmy PLASONIC. W tym samym roku wprowadziliśmy na rynek przełomowy zabieg na ciało iMOOS, który wykorzystuje głowicę rotacyjną i fale elektromagnetyczną wraz z monitorowaniem temperatury tkanki w czasie rzeczywistym. Nieustannie dopasowujemy się do potrzeb naszych Klientów i zapewniamy najlepsze rozwiązania. W 2020 roku staliśmy się wyłącznym dystrybutorem urządzeń do sterylizacji powietrza Pure Inn. Są to sterylizatory plazmowe dzięki którym zwalczamy i niszczymy wirusy,  bakterie  oraz grzyby a nie tylko wyłapujemy te patogeny jak zwykłe oczyszczacze.

Kupując urządzenia w naszej firmie mają Państwo pewność, że wybieracie sprawdzone technologie oparte na wieloletniej wiedzy i ponad 15 letniemu doświadczeniu. Wyznajemy zasadę, dzięki której chcemy aby każdy nowy Klient stał się naszym stałym Klientem, który wspólnie z nami będzie się rozwijał i tworzył wysoką jakość usług. Branża BEAUTY nie ma przed nami żadnych tajemnic, a my chętnie dzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i pasją.


    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl