PolskiEnglishDeutsch

Międzynarodowe targi

Dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla branży kosmetycznej

Międzynarodowe targi

Dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla branży kosmetycznej

TARGI

Ze wszystkimi naszym produktami można się zapoznać w siedzibie naszej firmy w Centrum Pokazowym oraz na licznych targach i konferencjach w Polsce i za granicą, na których przeprowadzamy prezentacje. Ten sposób naszej aktywności pozwala naszym Klientom nie tylko dokładnie zapoznać się z produktem, ale także przeanalizować swoje potrzeby i ukierunkować strategię rozwoju swojej firmy.
 
Targi to czas i miejsce w którym znajdziesz mnóstwo inspiracji. To właśnie tu jest idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów a także do wymiany doświadczeń. Podczas targów budujemy relacje z naszymi Klientami, którzy już zakupili u nas urządzenia oraz z Klientami nowymi którzy nie poznali jeszcze naszej oferty. Dlatego uczestniczymy we wszystkich liczących się targach w Polsce. Beauty Forum w Warszawie oraz Kongres LNE w Krakowie - nie może nas tu zabraknąć bo właśnie tu nawiązujemy cenne kontakty które w przyszłości mogą okazać się nieocenione.

Ponadto, aby zapewnić Państwu dostęp do najnowszych technologii oraz trendów w zakresie kosmetologii nasza firma uczestniczy w największych targach kosmetyczno medycznych m.in we Włoszech, Hiszpanii, Korei, Danii czy Stanach Zjednoczonych.

Targi są także okazją do zdobycia prestiżowych nagród, za jakość, solidność czy innowację oferowanych produktów. Na przestrzeni lat otrzymaliśmy wiele wyróżnień poświadczających dobrą kondycję firmy, jakość świadczonych usług oraz dynamiczny rozwój firmy. Dzięki naszej solidnej i uczciwej pracy otrzymaliśmy wiele nagród ale przede wszystkim zyskaliśmy zaufanie, szacunek Klientów. Oto niektóre z nagród jakie otrzymaliśmy - Kryształowa Dermika za wkład w rozwój salonów autoryzowanych Dermika, Innowacja LNE dla oczyszczanie wodorowe Aquasure H2, Innowacja LNE dla Serum X-link Kolagen marki DermaOXY, Złoty Medal podczas Targów Uroda w Gdańsku.

Oprócz szeregu innych atrakcji podczas trwania targów odbywa się często z naszym udziałem wiele interesujących wykładów i prezentacji dla wszustkich zainteresowanych uczestników na wydzielonych salach. Podczas takich wykładów poruszane są najciekawsze i najbardziej aktualne tematy dotyczące przemysłu kosmetycznego.Tak właśnie przedstawiliśmy Państwu wykład o oryginalnej technologii prosto z Korei AQUASURE H2 - oczyszczanie wodorowe, duńskiej marce DermaOxy - infuzja tlenowa oraz o Plasonic - bezinwazyjna plazma. Takie wykłady to doskonała okazja żeby poszerzyć swoją wiedzę poznać najnowsze trendy, zaczerpnąć informacji o nowościach oferowanych przez najlepszych polskich i światowych dostawców dla przemysłu kosmetycznego a zarazem to okazja do zadania nurtujących nas pytań. Wykłady mają charakter otwarty nie obowiązują wcześniejsze zapisy.


    Skontaktuj się z nami

    22 781 65 92

    biuro@ifapro.pl