PolskiEnglishDeutsch

Lasery

Profesjonalne urządzenia dla salonów kosmetycznych

Lasery

Lasery

Lasery

Profesjonalne urządzenia dla salonów kosmetycznych

LASERY

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem specjalistycznych urządzeń stosowanych w profesjonalnych salonach piękności. W naszej ofercie znajdą Państwo lasery kosmetyczne Lumeni, Intense IPL oraz Tattoo, które cieszą się dużą popularnością wśród właścicieli gabinetów. Dostarczamy najnowocześniejsze lasery do depilacji i innych zabiegów pielęgnacyjnych. Przed zakupem istnieje możliwość umówienia prezentacji produktu, podczas której poznają Państwo wszystkie kluczowe funkcjonalności poszczególnych modeli.

Profesjonalne lasery do gabinetów kosmetycznych - pielęgnacja, depilacja, Nowoczesne technologie mają szerokie zastosowanie w zabiegach pielęgnacyjnych. Gabinety kosmetyczne stale rozbudowują ofertę swoich usług, poszerzając ją m.in. o depilację IPL. Trwałe usuwanie owłosienia jest szczególnie pożądane wśród klientek, dlatego usługi tego typu stają się coraz bardziej popularne. Lasery do depilacji i innych zabiegów pielęgnacyjnych sprawdzają się w przypadku różnych części ciała - twarzy, pach, nóg, oraz strefy bikini. Dysponujemy urządzeniami, które mogą być stosowane do usuwania przebarwień, terapii naczyniowej, leczenia trądziku oraz zabiegów fotoodmładzania poprzez emisję światła IPL. Kompleksowe szkolenia dla gabinetów oraz serwis urządzeń.

Sprzęty dostępne w ofercie IFApro to wielozadaniowe i intuicyjne w obsłudze rozwiązania dedykowane dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Przed dokonaniem zakupu maszyny do depilacji możliwe jest zapoznanie się z funkcjami pielęgnacyjnymi podczas szkolenia przeprowadzanego przez eksperta. Lasery sprzedawane są wraz z pakietami startowymi, które zawierają usługę transportu i konfiguracji, a także głowice oraz okulary, które powinny być noszone podczas zabiegu zarówno przez klienta, jak i kosmetologa.

Wszystkie rozwiązania, które dostępne są w naszej ofercie, objęte są gwarancją producenta. Nasza firma prowadzi autoryzowany serwis, w którym dokonujemy napraw oraz konserwacji - również w trybie pogwarancyjnym. Wsparcie techniczne IFApro usunie usterkę, a w przypadku, gdy jej eliminacja nie będzie możliwa - wymieni urządzenie na nowe.

Skontaktuj się z nami

22 781 65 92

biuro@ifapro.pl