• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

Vikini - laser diodowy z wysoką mocą

Platforma lasedra diodowego VIKINI może być stosowana w różny sposób w odniesieniu do wszystkich rodzajów skóry. Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. Laser Vikini o wysokiej mocy i długości fali 808nm pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry.

Opis

VIKINI jest laserem diodowym o wysokiej mocy przeznaczonym do trwałego usuwania włosów. W laserze diodiwim Vikini zastosowano długość fali 808nm, co pozwala na bezpieczą i stabilną pracę w szerokim zakresie, na wszystkich typach skóry. Cztery różne tryby impulsów pozwalając na wykonywanie zabiegów dla większości rodzajów skóry i rodzaju włosów. Wysoka 600W moc skraca czas pracy, zapewniając wysoką wydajność. Vikini ma wysoki wskaźnik pokrycia z dużym rozmiarem plamki 12x11mm i wysoką częstotliwości powtarzania do 10 Hz (tryb FDP), do 3 Hz (tryb DP).

Urządzenie posiada system chłodzenia nie tylko dzięki szafirowej głowicy chłodzącej, ale także dzięki wyposażeniu w dodatkową głowicę CRYO. Urządzenie nie posiada materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo opcjonalnie VIKINI można rozszerzyć o głowicę 940nm, co pzwoli na przeprowadzacie zabigów fotoodmładzania, zabiegów liftingujących i napinających skórę. Laser VIKINI o długości fali 808 nm dociera do skóry właściwej, gdzie jest absorbowane przez melaninę. Energia jest przekształcana w ciepło, które efektywnie uszkadza mieszki włosowe, bez naruszenia sąsiadującej tkanki. Długość fali 808 nm jest najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną długością przez melaninę.

Laserem diodowym VIKINI można pracować nawet na ciemnej skórze. Zabiegi są szybkie i bezbolesne dzięki unikalnemu systemowi chłodzenia kontaktowej, szafirowej  głowicy oraz krótkiemu impulsowi. Dodatkowo urządzenie można wyposażyć w zewnętrzą głowicę CRYO, która rewelacyjnie sprawdza się zarówno przed przystąpieniem do zabiegu oraz w terapii pozabiegowej. Duża wielkość okienka zabiegowego 12x11 mm umożliwia szybkie i precyzyjne przeprowadznie zabiegu. Dodatkowo system pracy FDP (Fast Delivery Pulse) pozwala na przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni w bardzo krótkim czasie. Duża wielkość okienka zabiegowego 12x11 mm umożliwia szybkie i precyzyjne przeprowadznie zabiegu.
 Vikini - zalety

VIKINI to laser diodowy z certyfikacją FDA o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do120J/cm2. Laser Vikini o mocy 600 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 625 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dodatkowo urządzenie jako jedyne posiada innowacyjny tryb pracy DP2, który pozwala na usuwanie również jasnych i cienkich włosów. Vikini ma wysoki wskaźnik pokrycia z rozmiarem pola zabiegowego 12x11mm. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

 

Vikini - video

Vikini - efekty

Vikini - efekty


Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Specyfikacja techniczna

Laser Diodowy typu High power CW laser diode
Laser moc 808 nm Max 600W
940nm Max 360W (opcja)
Energia 120J/cm2
Spektrum 808nm, 940nm (opcja)
Wielkość plamki 12 x 11 mm
Czas impulsu Dp 625ms
Powtórzenie impulsu 1~10Hz/ 1Hz Step
Chłodzenie Wodne (-5°C ~ 5°C)
Przewodnik optyczny Szafirowy
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.