• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo lasery kosmetyczne oraz medyczne. Oferujemy profesjonalne produkty, które umożliwiają usuwanie przebarwień, likwidacje znamion, regenerację i wymianę uszkodzonych komórek, trwałe usuwanie owłosienia, redukcje blizn oraz oznak fotostarzenia. Jest to asortyment najwyższej jakości, wyprodukowany przez wiodących producentów z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze lasery medyczne posiadają certyfikat CE, dzięki czemu wyróżnia je wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

MedShape - Vacuum, RF, IR

MedSHAPE to najskuteczniejsza bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Urządzenie łączy w sobie najwyższe parametry techniczne, najnowsze technologie, a także nowoczesny design. Wyprodukowany przez niemiecki koncern jest gwarancją uzyskania szybkich efektów i zadowolenia klientów. Urządzenie posiada medyczne certyfikaty, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne i bezawaryjne. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu pozwala wykonywać zabiegi zarówno na ciało jak i na twarz. Wyposażenie Gabinetu Kosmetycznego w urzadzenie MedSHAPE to gwarancja spaktakularnych rezultatów w bardzo krótkim czasie bez skutków ubocznych. Korzystając z naszej oferty zawsze znajdą Państwo najbardziej profesjonalne wyposażenie Salonów Kosmetycnych i Ośrodków.

EndoShape - Endomasaż

EndoShape to sprawdzona technologia, która od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje w medycynie estetycznej. Zaletą urządzenie jest najwyższa jakość wykonania i bezawaryjność. Proste i funkcjonalne menu pozwala dobrać odpowiedni program do indywidualnego zastosowania u Klienta. Zastosowanie niemieckiej pompy ssącej pozwala na maksymalne wykorzystanie jej mozliwości co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegu. W odróżnieniu od innych urządzeń wyszczuplających i redukujących cellulit zabiegi EndoShape wykonujemy na całe ciało. Do przeprowadzenia zabiegu konieczny jest kostium zwiększający komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Zabiegi EndoShape ideanie łączą się ze wszystkimi metodami poprawiającymi sylwetkę pacjenta.

Intelect RPW - Fala akustyczna

Intelect RPW to zaawansowane i skuteczne urządzenie do szybkiego leczenia cellulitu oraz zmniejszenia obwodu miejsc pokrytych tkanką tłuszczową, prowadzące do uzyskania gładkiej, jędrnej i napiętej skóry. Intelect RPW emitujący radialną falę akustyczną powstało w amerykańskim koncernie DJOGlobal, dzięki współpracy najleszych firm zajmujących się medycyną, rehabiliacją i estetyką ciała. Urządzenie posiada wiele certyfikatów potwierdzonych naukowo i jest wykorzystywane nie tylko w terapii antycellulitowej i modelującej ale także fizjoterapeutycznej.

CoolShaping - Kriolipoliza

CoolSHAPING to sprzęt kosmetyczny, który wykorzystuje zjawisko kriolipolizy. To nowa, bezinwazyjna technologia, która za pomocą niskich temperatur selektywnie i stopniowo prowadzi do redukcji podskórnego tłuszczu. Poprzez działanie niskich temperatur komórki tłuszczowe są uszkadzane. Urządzenie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii high-tech oraz padów zabezpieczających, chroni skórę przed odmrożeniem, a zimno oddziałowuje jedynie na tkankę tłuszczową. Następnie komórki tłuszczowe w leczonym obszarze są stopniowo eliminowane przez normalny proces metabolizmu. CoolSHAPING to doskonałe urządzenie uzupełniające do innych technologii na ciało przeznaczonych do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Ultralite - Platforma IPL

Platforma Ultralite to ulepszony system technologii IPL. Różnica między  IPL a Ultralite polega na tym, że tradycyjny system nie jest w stanie wytworzyć kwadratowego impulsu, który umożliwia jednolite wytworzenie energii. W Ultralite energia ta osiąga natychmiast maksymalną i stabilną moc, która trwa podczas całego impulsu bez względu na to czy jest w trybie pojedyńczego działania czy w trybie wileu impulsów. Ultralite wytwarza zawsze dokładnie taką samą i jednolitą energię. Zakres długości fali od 500 do 1200nm ( 6 filtrów zabiegowych) pozwala na szerokie zastosowanie w zakresie fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczyń, redukcji trądziku oraz usuwania przebarwień. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe o zywotności do 100000 impulsów każda. 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.