• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Urządzenia kosmetyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia kosmetyczne. Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów i zostały wyprodukowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu wyróżnia je wysoka jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. W ofercie znajdują się urządzenia do modelowania ciała, przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych, infuzji tlenowej, liftingu oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni kosmetycznej.

DermaOXY - Infuzja tlenowa

DermaOXY to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii przez firmę MedicTinedic. Ta nowoczesna metoda powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w bezinwazyjny sposób. Szereg naukowych badań, eksperymentów a także doświadczeń pozwolił stworzyć idealne połączenie pracy na urządzeniu, a także wykorzystaniu specjalistycznych dedykowanych preparatów bogatych w składników aktywnych. Jedynie taka synergia tych dwóch metod pozwala osiągnąć spektakularne i niezastąpione efekty. Infuzja tlenowa DermaOXY to sprzęt kosmetyczny, który daje pewność, że w każdej sytuacji będą mogli Państwo proponować odwiedzającym Gabinet najnowsze i najefektywniejsze zabiegi, które dają rezultaty w tak krótkim czasie. 

Dermatude - Metaterapia

Dermatude to alternatywa dla liftingu twarzy. Jest to najnowsza ekskluzywna marka kosmetyczna stworzona przez holenderską firmę NC Group założoną w 1993 roku. Od tego czasu firma stała się międzynarodową organizacją z własnymi zakładami produkcyjnymi, prowadzącą eksport do wielu krajów na całym świecie. Podstawą jest wysokiej jakości sprzet i produkty wytwarzane w zakładzie certyfikowanym ISO 9001, który spełnia także wymagania wymagania Europejskiej Normy Medycznej EN 13485.  Moduły igłowe spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa i patenty. Są to kluczowe wartości, które stanowią podstawę marki. Dermatude to także wyjątkowo atrakcyjna cena urządzenia i preparatów Firma IFA Pro jest wyłącznym dystrybutorem urządzenia oraz preparatów na rynku polskmi.

STYLEYE - lifting oka 3D Nowość

STYLEYE to system stworzony specjalnie z myślą o zabiegach na okolicę oka. To innowacyjny zabieg, który łączy w sobie cztery, specjalnie wyselekcjonowane techniki dedykowane leczeniu okolicy oka i likwidacji cieni pod oczami. STYLEYE łączy w sobie działanie inteligentnej indukcji prepatów aktywnych, wysokiej częstotliwości wibracji, światła biostymulującego led 630nm oraz fali radiowej. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z liftingiem oka, zmarszczkami, cieniami pod oczami, opuchlizną oraz oznakami zmęczenia.

AquaSure - Oczyszczanie Wodorowe

Metoda oparta jest o innowacyjny system połączenia oczyszczania wodorowego, hydropeelingu oraz infuzji jonowej. Na początku pracy urządzenie wytwarza a nasepnie wtłacza w skórę mikroskopijne cząsteczki wodoru, które przeniesione przez specjalną głowicę oczyszczają głęboko skórę na poziomie komórkowym. Wodór dzięki bardzo małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb naszej skóry gdzie niszczy wolne rodniki które odpowiadają ca proces starzenia się skóry. Następny etap - Hydropeeling zapewnia bezpieczne oczyszczanie skóry, złuszczanie i nawilżanie.

MesoiLASER - Elektroporacja

MesoILaser to najbardziej zaawansowany, bezinwazyjny i bezigłowy system dostarczania substancji aktywnych techniką mezoelektorporacji i terapii laserowej. Ta nowatorska metoda stworzona została przez niemiecką firmę z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej Age Atraction. Parametry urządzenia dostosowane są dla potrzeb lekarzy, dzięki czemu MesoILaser jako nieliczny może zastępować tradycyjne techniki mezoterapii. Ponadto głowice laserowe posiadają najwyższe parametry umożliwiające skuteczną ale i bezpieczną pracę. Wzbogacając wyposażenie gabinetu kosmetycznego o to urządzenie rozszerzają Państwo zakres usług, które mogą świadczyć klientom. Doradzimy Państwu, na co zwrócić uwagę w procesie zakupu i jak najbardziej efektywnie stosować MesoILaser.

MedShape - Vacuum, RF, IR

MedSHAPE to najskuteczniejsza bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Urządzenie łączy w sobie najwyższe parametry techniczne, najnowsze technologie, a także nowoczesny design. Wyprodukowany przez niemiecki koncern jest gwarancją uzyskania szybkich efektów i zadowolenia klientów. Urządzenie posiada medyczne certyfikaty, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne i bezawaryjne. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu pozwala wykonywać zabiegi zarówno na ciało jak i na twarz. Wyposażenie Gabinetu Kosmetycznego w urzadzenie MedSHAPE to gwarancja spaktakularnych rezultatów w bardzo krótkim czasie bez skutków ubocznych. Korzystając z naszej oferty zawsze znajdą Państwo najbardziej profesjonalne wyposażenie Salonów Kosmetycnych i Ośrodków.

EndoShape - Endomasaż

EndoShape to sprawdzona technologia, która od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje w medycynie estetycznej. Zaletą urządzenie jest najwyższa jakość wykonania i bezawaryjność. Proste i funkcjonalne menu pozwala dobrać odpowiedni program do indywidualnego zastosowania u Klienta. Zastosowanie niemieckiej pompy ssącej pozwala na maksymalne wykorzystanie jej mozliwości co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegu. W odróżnieniu od innych urządzeń wyszczuplających i redukujących cellulit zabiegi EndoShape wykonujemy na całe ciało. Do przeprowadzenia zabiegu konieczny jest kostium zwiększający komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Zabiegi EndoShape ideanie łączą się ze wszystkimi metodami poprawiającymi sylwetkę pacjenta.

Intelect RPW - Fala akustyczna

Intelect RPW to zaawansowane i skuteczne urządzenie do szybkiego leczenia cellulitu oraz zmniejszenia obwodu miejsc pokrytych tkanką tłuszczową, prowadzące do uzyskania gładkiej, jędrnej i napiętej skóry. Intelect RPW emitujący radialną falę akustyczną powstało w amerykańskim koncernie DJOGlobal, dzięki współpracy najleszych firm zajmujących się medycyną, rehabiliacją i estetyką ciała. Urządzenie posiada wiele certyfikatów potwierdzonych naukowo i jest wykorzystywane nie tylko w terapii antycellulitowej i modelującej ale także fizjoterapeutycznej.

« Poprzednia strona 1 2
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.