• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Urządzenia kosmetyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne urządzenia kosmetyczne. Wszystkie nasze produkty pochodzą od znanych i cenionych producentów i zostały wyprodukowane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Dzięki temu wyróżnia je wysoka jakość oraz bezpieczeństwo stosowania. W ofercie znajdują się urządzenia do modelowania ciała, przeprowadzania zabiegów pielęgnacyjnych, infuzji tlenowej, liftingu oraz wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem hurtowni kosmetycznej.

DermaOXY - Infuzja tlenowa

DermaOXY to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii przez firmę MedicTinedic. Ta nowoczesna metoda powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w bezinwazyjny sposób. Szereg naukowych badań, eksperymentów a także doświadczeń pozwolił stworzyć idealne połączenie pracy na urządzeniu, a także wykorzystaniu specjalistycznych dedykowanych preparatów bogatych w składników aktywnych. Jedynie taka synergia tych dwóch metod pozwala osiągnąć spektakularne i niezastąpione efekty. Infuzja tlenowa DermaOXY to sprzęt kosmetyczny, który daje pewność, że w każdej sytuacji będą mogli Państwo proponować odwiedzającym Gabinet najnowsze i najefektywniejsze zabiegi, które dają rezultaty w tak krótkim czasie. 

Dermatude - Metaterapia

Dermatude to alternatywa dla liftingu twarzy. Jest to najnowsza ekskluzywna marka kosmetyczna stworzona przez holenderską firmę NC Group założoną w 1993 roku. Od tego czasu firma stała się międzynarodową organizacją z własnymi zakładami produkcyjnymi, prowadzącą eksport do wielu krajów na całym świecie. Podstawą jest wysokiej jakości sprzet i produkty wytwarzane w zakładzie certyfikowanym ISO 9001, który spełnia także wymagania wymagania Europejskiej Normy Medycznej EN 13485.  Moduły igłowe spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa i patenty. Są to kluczowe wartości, które stanowią podstawę marki. Dermatude to także wyjątkowo atrakcyjna cena urządzenia i preparatów Firma IFA Pro jest wyłącznym dystrybutorem urządzenia oraz preparatów na rynku polskmi.

STYLEYE - lifting oka 3D Nowość

STYLEYE to system stworzony specjalnie z myślą o zabiegach na okolicę oka. To innowacyjny zabieg, który łączy w sobie cztery, specjalnie wyselekcjonowane techniki dedykowane leczeniu okolicy oka i likwidacji cieni pod oczami. STYLEYE łączy w sobie działanie inteligentnej indukcji prepatów aktywnych, wysokiej częstotliwości wibracji, światła biostymulującego led 630nm oraz fali radiowej. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie równocześnie z liftingiem oka, zmarszczkami, cieniami pod oczami, opuchlizną oraz oznakami zmęczenia.

AquaSure - Oczyszczanie Wodorowe

Polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydanem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina c, czy nawet koenzym q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszcania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

MesoiLASER - Elektroporacja

MesoILaser to najbardziej zaawansowany, bezinwazyjny i bezigłowy system dostarczania substancji aktywnych techniką mezoelektorporacji i terapii laserowej. Ta nowatorska metoda stworzona została przez niemiecką firmę z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej Age Atraction. Parametry urządzenia dostosowane są dla potrzeb lekarzy, dzięki czemu MesoILaser jako nieliczny może zastępować tradycyjne techniki mezoterapii. Ponadto głowice laserowe posiadają najwyższe parametry umożliwiające skuteczną ale i bezpieczną pracę. Wzbogacając wyposażenie gabinetu kosmetycznego o to urządzenie rozszerzają Państwo zakres usług, które mogą świadczyć klientom. Doradzimy Państwu, na co zwrócić uwagę w procesie zakupu i jak najbardziej efektywnie stosować MesoILaser.

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.