• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

Ultralite - Platforma IPL Nowość

Platforma Ultralite to ulepszony system technologii IPL. Różnica między  IPL a Ultralite polega na tym, że tradycyjny system nie jest w stanie wytworzyć kwadratowego impulsu, który umożliwia jednolite wytworzenie energii. W Ultralite energia ta osiąga natychmiast maksymalną i stabilną moc, która trwa podczas całego impulsu bez względu na to czy jest w trybie pojedyńczego działania czy w trybie wileu impulsów. Ultralite wytwarza zawsze dokładnie taką samą i jednolitą energię. Zakres długości fali od 500 do 1200nm ( 6 filtrów zabiegowych) pozwala na szerokie zastosowanie w zakresie fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczyń, redukcji trądziku oraz usuwania przebarwień. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe o zywotności do 100000 impulsów każda. 

Opis

Urządzenie Ultralite wykorzystuje modulację ładunku prądu stałego z kwadratowym impulsem do precyzyjnego uwalniania energii w trakcie działania IPL na skórę w celu osiągnięcia najlepszego wyniku zabiegu. Opatentowany system półprzewodnikowego chłodzenia TEC z regulowaną głowicą może osiągnąć -4ºC, co zapewnia wygodną obsługę i skuteczną ochronę skóry. Możliwość regulacji energii zabiegu umożliwia płynną obsługę. Klasyczny interfejs obsługi oraz interfejs niestandardowy zostały połączone w celu zaspokojenia różnych potrzeb użytkowników.

Dodatkową zaletą urządzenia Ultralite jest automatyczna identyfikacja głowicy i ​kalibracja energii oraz automatyczne rozpoznawanie żywotności głowicy za pomocą opatentowanego systemu RCV (Real Value Calibration). System ten daje gwarancję stałej energii oddawanej podczas strzału, mimo eksploatacji lampy do 100.000 inpulsów. W odróżnieniu od innych urządzeń Ultralite zapewnia taką samą moc impulsu zarówno przy pierwszym jak i ostatnim strzale. 
 

Wielkość plamki 15 x 50 mm daje bardzo duży obszar działania (7,5 cm2). Pozwala nam to uzyskać zwiększenie  efektywności leczenia na dużym obszarze, modulacja ładunku prądu stałego z kwadratowym impulsem dla precyzyjnego uwalniania energii. W celu zwiększenia efektywności leczenia.zastosowano wysoko wydajną regulację prędkości rozjaśniania: najszybciej 1s/ sesję. Dzięki zastosowaniu dwóch trybów pracy: automatyczny oraz manulany istnieje możliwość zaspokojenia różnych potrzeb uzytkowników.
 


 

ULTRALITE - ZALETY

Fotodepilacjia - światło jest selektywnie absorbowane przez melaninę (chromofor) zawartą we włosach. Zaabsorbowana energia świetlna jest oddawana do tkanek otaczających, w tym wypadku wewnątrz mieszka włosowego, w postaci energii cieplnej. W związku ze znacznym zwiększeniem temperatury w obrębie mieszka włosowego dochodzi do koagulacji, czyli ścięcia białek. Doprowadza to do odcięcia odżywienia włosa i w konsekwencji dochodzi do jego wypadnięcia.


 

Usuwanie przebarwień - pochłonięte przez melaninę światło zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Mogą one zareagować na dwa różne sposoby. Przebarwienia niewielkie, nie odgraniczające się mocno od otaczającego naskórka zostaną rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy. Przebarwienia ciemne, wyraźne odgraniczone od otaczającego naskórka mogą wyłuszczyć się i spowodować pojawienie się strupka, który po zakończeniu procesu regeneracji zejdzie bez pozostawienia blizny i śladu.


 

Fotoodmładzanie -światło PTF oddziałuje na fibroblasty poprzez podgrzanie skóry właściwej do temperatury ok. 55°C. Fibroblasty są to komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego naturalnie występującego w skórze. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi - skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.

 

Zamykanie naczyń -  leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu Ultralite chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach.  Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsze, bardziej zwarta, dzięki czemu naczynia krwionośne nie prześwitują, a rumień staje się mniej widoczny.


Leczenie trądziku - Światło oddane przez Ultralite oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten - porfiryny pod wpływem ciepła przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian.

 

ULTRALITE - VIDEO

Ultralite - efekty

Ultralite - efekty


Ultralite - video

Cena

W SPRAWIE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja:
Tryb pracy ciągły / przerywany
Dwie wyspecjalizowane głowice Zabiegowe Żywotność dla każdej z głowic od 100 000 do 200 000 impulsów
Pobór mocy 2000 W (max)
Wymiary 1024 mm x 466 mm x 455 mm
Waga 50 kg
Parametry optyczne:
Zakres długości fal 500 do 1200 nm / 600 do 1200 nm
Zakres energii (w trybie klasycznym) HR&SR (krótki impuls) 3-8J/cm²
HR&SR (długi impuls) 3-16J/ cm²
HR&SR (ciąg impulsów) 3-16J/ cm²
PT&VT (krótki impuls) 3-6J/ cm²
PT&VT (długi impuls) 3-12J/ cm²
PT&VT (ciąg impulsów) 3-12J/ cm²
Obszar działania 15×50 mm
Długość impulsu Długość impulsu: 1-10 ms
Długość interwału: 10-50 ms
Maks. gęstość energii 30 J/cm²
Liczba impulsów 1 do 5
Częstotliwość 1 Hz
Precyzja powtarzania kalibratora energii 3%
System chłodzenia chłodzenie powietrzem + chłodzenie wodą

 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.