• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Secret RF - Mikroigłowy RF

Secret RF – Mikroigłowy System Frakcyjnego RF

Secret RF to zaawansowana, medyczna technologia Anti-aging do bezoperacyjnego liftingu twarzy. Urządzenie medyczne produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE, które poparte są wieloletnimi badaniami i doświadczeniem lekarzy. Parametry urządzenia Secret RF pozwalają na wykonywanie ingerencyjnych i szybkich zabiegów przez lekarzy, ale także nieco niższe parametry pozwalają na bezpieczną pracę przez kosmetyczki i kosmetologów. Wszystkie parametry ustawiane są automatycznie po wyborze odpowiednich zaleceń, ale również mogą zostać dopasowane indywidualnie. 

Opis

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie kontrolowanych bipolarnych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł. Secret RF przeznaczony jest do niechirurgicznego litfingu twarzy, reduckji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. 

Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,5mm do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń. Po emisji fali igły natychmiast wycofują się ze skóry. Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu.

Wprowadzanie igieł na kilka poziomów w skórze pozwala osiągnąć przestrzenny efekt ejędrniania skóry. Dodatkową zaletą urządzenia Secret RF jest nowatorska metoda pozwalajaca trwale zlikwidować gruczoły potowe w okolicy pach oraz usuwać rozstepy zapalne, czyli łatwiejsze do usunięcia oraz zanikowe, które do tej pory były praktycznie nie do zlikwidowania. Dzięki platformie Secret RF przeprowadzamy bezoperacyjny lifting twarzy, redukujemy zmarszczki, odmładzamy skórę, usuwamy blizny, leczymy rozstępy oraz nadpotliwość.

 

Secret RF - zalety

Efekty zabiegów mikroigłowych fal radiowych można porównać do zabiegów wykonywanych przy pomocy lasera frakcyjnego. Istotna różnica dotyczy jednak sposobu oddziaływania na tkankę, ryzyka wystąpienia powikłań oraz dlugość okresu rekonwalescencji po zabiegu. Ponieważ Secret RF nie działa na naskórek a jedynie na skórę właściwą, nie dokonujemy złuszczenia naskórka, dzięki czemu czas rekonwalescencji pozabiegowej skrócony jest do minimum i trwa 1 -2 dni. ponadto zabieg Secret RF możemy przeprowadzić bez ograniczeń związanych z porą roku niewykluczając okresu silnej ekspozycji skóry na słońce, a także na skórę opaloną. Doświadczenia kliniczne wskazują na wysoką skuteczność frakcyjnej RF mikroigłowej. Warto jednak podkreślić, że zabiegi Secret RF oraz zabiegi laserem frakcyjnym moga się doskonale uzupełniać, na przykład przy usuwaniu blizn dobrze jest najpierw zadziałać laserem frakcyjnym a potem RF mikrogiłową. 

Secret RF jest także alternatywą dla tradycyjnych fal radiowych. Skuteczność oddziaływania Secret RF jest na nieosiągalnym dla zwykłych urządzeń poziomie. 25 pozłacanych mikroigieł po wkłuciu podgrzewane są na całej długości. To bardzo ważne bo w ten sposób podgrzewany jest nie tylko naskórek  co jej wszystkei warstwy. Tradycyjna radiofrekwencja RF aby podgrzać głębsze warstwy musi też podgrzać powierzchnię skóry. I tu pomimo stosowania chłodzenia dość łatwo doprowadzić do przegrzania skóry oraz trudno jest uzyskać jednolite podgrzanie na całej głębokości. W radiofrekwencji mikroigłowej Secret RF dokładnie wiemy jak głęboko i z jaką temperaturą docieramy. Jest to więc zabieg nie tylko efektywny ale precyzyjny i bezpieczny.

 

Secret RF - video


 

Secret RF - twarz, rozstępy i nadpotliwość

Secret RF - twarz

Efekty zabiegu Secret RF można podzielić na te widoczne od razu oraz te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczenie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Jednak całkowity efekt widoczny jest kilka tygodniu po zabiegu, nawet do 3 miesięcy po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to bardziej jędrna i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyji i dekoltu. To również doskonała metoda usuwania zmarszczek w okolicy oczu, ust, a także podnoszenia opadajacej skóry i poprawy jej elastyczności. Idealna odległość między igłami na matrycy zabiegowej pozwala na zastosowanie fal radiowych w obszarach docelowych, prowadząc do równomiernej koagulacji bez ryzyka zakłóceń energii spowodowanej przez nakładanie się fal z bliskiej odległości. Matryca zabiegowa, na której umieszczone są igły jest jednorazowa. Po każdym zabiegu powinna być niszczona. Dodatkowym atutem jest funkcja zmiany światła w głowicy, która na każdym kroku przeprowadzania zabiegu pozwala śledzić procedurę leczenia zwiększając jego bezpieczeństwo. Moc RF na poziomie 2 Mhz, precyzyjne stopniowanie co 0,1 mm, regulacja natężenia oraz czas trwania pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów już po pierwszym zabiegu.Secret RF - rozstępy

Rozstępy są to ubytki w głębokich warstwach skóry, uwidaczniające się najbardziej na brzuchu, udach, pośladkach i biuście. Ubytki te powstają w wyniku zerwania włókien kolagenowych i elastyny. Rozstępy powstają w dwóch etapach. Zapalne to nowe, czyli łatwiejsze du usunięcia oraz zanikowe, które do tej pory były praktycznie nie do zlikwidowania. Zerwana tkanka zamiast się regenerować, zanika. Problem w likwidacji rozstępów polega na ich głebokim położeniu oraz bardzo małej ilości prawidłowej tkanki w nich zawartej. Secret RF jest nowatorskim urządzeniem do redukcji rozstępów. Po nakłuciu do 3,5mm Secret RF wysyła energię o bardzo dużej mocy głęboko w skórę i stymuluje powstanie nowego kolagenu dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny, czyli w rozstępie. Daje to bardzo silny bodziec termiczny i mechaniczny stymulujący fibroblasty. W ten sposób rozstępy na nowo zaczynają się zapełniać i w rezultacie zanikać. Do tej pory najbadziej popularnymi metodami leczenia rozstępów były peelingi, mikrodermabrazja, mezoterapia i laser frakcyjny. Jednak żadna z tych metod nie daje tak spektakularnych efekótw jak mikroigłowy system RF frakcyjnych. Secret RF jest jak dotąd najskuteczniejszą i nowatorską metodą w leczeniu rozstępów.

Secret RF - nadpotliwość

Nowatorska metoda koagulacji frakcyjnej Secret RF pozwala trwale zlikwidować gruczoły potowe w okoliach pach, co daje możliwość zlikwidowania lub zminimalizowania pocenia. Pod pachami znajdują się gruczoły potowe, które są nieczynne u dzieci i rozwijają się dopiero w trakcie dojrzewania. Ich aktywność nie ma znaczenia dla równowagi termo cieplnej organizmu i jego funkcjonowania. Zabiegi Secret RF to przełomowa, szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura destrukcji gruczołów potowych. Zabieg polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu  ipodgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych na różnych głębokościach skóry, z różną częstotliwością i powtórzeniami w przedziale od 0,5 mm do 3,5 mm. Każdy zabieg usuwa część gruczołów potowych dlatego już po pierwszym zabiegu mozna zaobserwować znaczną redukcję pocenia. Końcowy efekt uzależniony jest od indywidualnej ilości gruczołów potowych oraz liczby wykonanych zabiegów. Najczęsciej wykonuje się kuracje 4 zabiegów, w odstępach około 4 tygodniowych, po których można spodziewać się wysokiej redukcji pocenia - aż 80 - 90 %. U większości pacjentów należy spodziewać się całkowicie trwałego efektu, u niektórych należy wykonać co 1 - 2 lata zabieg przypominający.

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - ulotki informacyjne

 - 20 igieł zabiegowych

 - umieszczenie na stronie www.secretrf.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

 

 

Badania

Specyfikacja techniczna

Mikroigłowy System Frakcyjnego RF
Moc maksymalna 20 W
Częstotliwość RF 2 Mhz
Intensywność 0 - 100
Powtórzenia 0,2 / 0,5 / 1 / 2 sekundy
Grubość igieł 0,3mm
Matryca z igłami 25 igieł ( 5x5) 16 igeł ( 4x4)
Powierzchnia działania 1 x 1 cm
Głębokość wejścia igły 0,5mm - 3,5 mm
Emisja RF 50ms - 950ms
Zasilanie 220V, 50.60 Hz
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.