• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

MesoiLASER - Elektroporacja

MesoiLASER – mezoelektroporacja

MesoILaser to najbardziej zaawansowany, bezinwazyjny i bezigłowy system dostarczania substancji aktywnych techniką mezoelektorporacji i terapii laserowej. Ta nowatorska metoda stworzona została przez niemiecką firmę z wieloletnim doświadczeniem z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej Age Atraction. Parametry urządzenia dostosowane są dla potrzeb lekarzy, dzięki czemu MesoILaser jako nieliczny może zastępować tradycyjne techniki mezoterapii. Ponadto głowice laserowe posiadają najwyższe parametry umożliwiające skuteczną ale i bezpieczną pracę. Wzbogacając wyposażenie gabinetu kosmetycznego o to urządzenie rozszerzają Państwo zakres usług, które mogą świadczyć klientom. Doradzimy Państwu, na co zwrócić uwagę w procesie zakupu i jak najbardziej efektywnie stosować MesoILaser.

Opis

Innowacyjne niemieckie urządzenie mesoiLASER to jedyny system bezigłowej mezoterapii wspomaganej terapią laserową, która wykorzystywana jest do dostarczenia substancji aktywnych do głłebokich warstw skóry. Na przestrzeni ostatnich 60 lat lekarze medycyny estetycznej wstrzykiwali substancje aktywne w głąb skóry i komórek tłuszczowych. Teraz mezoelektroporacja wykorzystująca innowacyjnę technologię elektroporacji umozliwia przeprowadzenie tych samych zabiegów, ale w nieinwazyjny, wysoce efektywny sposób.

Mezoelektrporacja zwiększa przepuszczalność skóry poprzez emisję elektrycznych impulsów, które tworzą w skórze mikrokanały przeznaczone do transportu substancji aktywnych, witamin, enzymów czy aminokwasów. Dodatkowo terapia laserowa stymuluje komórki skóry, nie uszkadzając tkanek, a głęboko aktywując wszystkie procesy metaboliczne w celu reorganizacji macierzy kolagenu, fibroblastów i wywołania reaktywacji komórek. Urządzenie MesoILaser wyróżnia się spośród innych przede wszystkim bezpośrednim dostarczaniem składników aktywnych przez głowicę z pominięciem elektrody biernej. Dzięki temu pełny impuls kierowany jest na skórę aktywując system tak zwanej parasolki magnetycznej, która tworzy nowe mikrokanały w skórze, poprzez które dostarczane są substancje aktywne.

Niemiecki producent stworzył także specjalnie opracowane koktajle, dzięki czemu efekty zabiegów są niepodważalne. Zaletą urządzenia MesoiLASER jest precyzyjna niemiecka technologia, jedyne połączenie systemu mezoelektroporacji i laseroterapii, wysoka jaość urządzenia i podzespołów, komfortowe zabiegi bez użycia igieł i stanó zapalnych, sprawdzone i potwierdzone efekty już po jednym zabiegu, specjalistyczne preparaty serum do zabiegów na twarz i ciało.
 

MesoiLASER - mezoelektroporacja i laseroterapia

MEZOELEKTROPORACJA - system mezoelektroporacji wykorzystywany w urządzeniu MesoiLASER zwiększa przepuszczleność skóry, umożliwiając dostarczenie substancji aktywnych w głąb skóry. Skóra zawiera naturalną wartwę ochronną o nazwie warstwa rogowa. Zbudowana ona jest z martwych komórek tworząc barierę dla penetracji substancji. Celem mezoelektroporacji jest zwiększenie przepuszcalności skóry w sposób nieinwazyjny i bezbolesny. Zwiekszona przepuszczalność jest możliwa dzięki aplikaxji na skórę zewnętrznego pola magnetycznego generowanego przez pulsacyjne i niejonizowane fale elektromagnetyczne wysyłane za pomocą głowić Meso. W procesie elektroporacji w głąb skóry wysyłane są impulsy elektryczne w wyniku czego tworzą się mikrokanały, które pozostają otwarte od 15 - 20 sekund do kilku minut. Otwarcie mikrokanałów umożliwia transport substancji w głąb warstw skóry. Specjaliści podkreślają, że wykorzystując MesoiLASER można osiągnać wyniki porównywalne do tradycyjnej mezoterapii bez narażenia pacjenta na dyskomfort użycia igieł. 

LASEROTERAPIA - Unikalna terapia laserowa stymuluje komórki skóry i w przeciwieństwie do inwazyjnych laserów, laser LLLT ( Low Level Laser Theraphy) nie uszkadza tkanek ale pobudza komórki i aktywuje wszystkie procesy metaboliczne w celu reorganizacji macierzy kolagenu, fibroblastów i wywołania reaktywacji komórek. Dzieki temu działaniu uzyskujemy efekt biostymulacji skóry, który doskonale wspomaga efekty zabiegów uzyskane podczas zabiegu mezoelektroporacji. Urządzenie MesoiLASER jako jedyne na rynku wyposażeone jest w dwie głowice zabiegowe przeznaczone do laseroterapii. Głowica Laser Shower przeznaczona jest do terapii na dużych powierzchniach skóry. Wykorzystuje system 2 długości fal - 904nm Infrared Light i 670 Red Light. Pulsacyjne światło diód laserowych 904nm zapewnia dotarcie do głębokich warstw skóry natomiast diody laserowe 670nm odpowiedzialne są za efekty na płytkich warstwach skóry. Głowica Laser Pen przeznaczona jest do terapii najbardziej wymagających miejsc, w których precyzja ma ogromne znaczenie. Pulsacyjne światło diód laserowych z zakresem impulsu 200ns pozwala zagwarantować precyzyjną penetrację w głębszych warstwach skóry.

 

Mesoilaser - video

MesoiLASER - preparaty

MesoiLASER - preparaty

Dzięki mezoelektroporacji w MesoiLASER można wprowadzić najwyższej jakości skoncentrowane składniki aktywne. Specjalnie wyselekcjonowane substancje dostępne w postaci koktajli stworzone zostały przez specjalistów, aby zapewnić pacjentom natychmiastowe rezultaty bez efektów ubocznych. Preparaty MesoiLASER to profesjonalna linia kosmetyków dla urządzeń mezoterapii bezigłowej, stworzonych z wysokich stężeń substancji czynnych, bez alergenów, parabenów i konserwantów. Zakres produktów obejmuje szeroki wachlarz starannie wyselekcjonowanych, czystych składników aktywnych, które pozwolą wybrać dokładną mieszankę dopasowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta i pozwalają zaoferować mu szeroki zakres konkretnych zabiegów estetycznych. W ofercie dostepne są substancje znajdujące zastosowanie zarówno w walce ze starzeniem się skóry, utratą elastyczności, spadkiem nawilżenia, ale także w specjalistycznych problemach skóry, takich jak naczynka, atrofia, przebrawienia czy trądzik. Ponadto dostepny jest szereg składników aktywnych wspomagajacych usuwanie tłuszczu, cellulitu oraz rozstępów, a także stymulujacych produkcję kolagenu i elastyny.
 

 
AMPUŁKI - Argireline 15% i Para Cless 10% -rozwiązanie przeciwzmarszczkowe, Organic Silicia 3% i DMAE 5% - rozwiązanie regenerujące i ujędrniające, Kwas Glikolowy 3% - rozwiązanie rozjaśniające i wybielające, Kompleks Witaminy a 15% - rozwiązanie regenerujące i anti aging, Kompleks Witamin B - rozwiązanie nawilżające i poprawiające witalność komórek, Kompleks Witamin A,C,E - rozwiązanie anti aging i przeciwstarzeniowe, Glutation - rozwiązanie detoksykujące i rozjaśniające przebarwienia, Body Kompleks PC 15% - rozwiązanie redukujące tkankę tłuszczową, Asian Cantella 5% - rozwiązanie redukujące rozstępy.

KWAS HIALURONOWY TRIPLE 3 COMPLEX 3% - zawarty w serum kwas hialuronowy nisko, średnio i wysoko częsteczkowy działa na wszystkich poziomach skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży.

ELIKSIR MAGIC WRINKLE STOP - skuteczna redukcja zmarszczek dla uzyskania widocznie gładszej i jędrnej skóry. Innowacyjne i szybko działające składniki aktywne zapewniają długotrwałe działanie liftingujące, które widoczne jest natychmiast po zabiegu. Składniki aktywne takie jak para cress, kwas hialuronowy i silnie odmładzające peptydy łączą się w unikalną mieszankę przeciwdziałającą mechanizmom leżącym u podstaw powstawania zmarszczek.

ELIKSIR YOUTH WONDER - eliksir optymalnie napinający skórę i ujędrniający jej strukturę. Silne peptydy stymulują regenerację kolagenu, zmniejszają drobne zmarszczki i poprawiają kontur twarzy. Składniki aktywne: peptydy stymulujące silną regeneracji kolagenu, wspólnie z kwasem hialuronowym, w sposób naturalny przywracają jędrność skórze od wewnątrz. Znakomite składniki aktywne ujędrniają skórę, pielęgnją ją i chronią przez szkodliwym wpływem środowiska.

ELIKSIR YOUTHENING - ten rzadki super eliksir odmładzający zapewnia szybką regenerację skóry. Dzięki zawartości roślinnych komórek macierzystych, Argireline oraz witaminy C, w kosmetologii określany jest jako kosmetyczny pseudobotox. Składniki aktywne zawarte w wysokich stężeniach sprzyjają procesom przeciwzmarszczkowym, wspierają produkcję kolagenu i pobudzenie skóry oraz znacząco poprawiają wygląd skóry.

MYSTIC FRUITS - ekstrakty roślinne, owocowe i witaminy intensywnie odżywiają skórę. Krem, przeznaczony jest do
skóry młodej, wrażliwej, normalnej i mieszanej. Efekty / Składniki aktywne: Kwas hialuronowy i koenzym Q10 nadają jędrność skórze. Silnie skoncentrowane witaminy E i D wzmocniają skórę i chronią przed wolnymi rodnikami. Rzadkie składniki oraz odżywcze wyciągi z kwiatu lotosu, ekstrakt granatu, żurawina zapewniają ekskluzywną formułę nawilżającą oraz działają anti-aging.

YOUNGENIZER - efektywna pięlęgnacja, aby zapobiec i chronić przed procesem starzenia się skóry. Youngernizer Vitamin Cream to idealny produkt dzienno-nocny do pielęgnacj twarzy, który chroni przed widocznymi oznakami starzenia się skóry. Synergicznie działający kompleks witamin sprzyja osiągnięciu wyraźnie młodszego wyglądu w krótkim czasie.

MIRACLE MASK - sprawia, że skóra zaledwie po kilku minutach wygląda młodo i swieżo, jest pełna blasku i młodego wyglądu. Doskonale sprawdza się w przypadku szarej, zmęczonej cery z oznakami stresu i przemęczenia. Silne peptydy, kwas hialuronowy, ekstrakt z kwiatu lotosu i ogórek szybko uczyni skórę gładką i jędrna.

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - ulotki informacyjne

 - preparaty do wykonania 20 zabiegów

 - umieszczenie na stronie www.mesoilaser.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

Specyfikacja techniczna

Elektroporacja
Źródło energii energia bipolar, wysokie napięcie impulsowe
Końcówki 3 do twarzy, 1 do ciała i 1 do włosów
Napięcie 220V 60/50Hz
Klasa EN 60601

 

Laser
Klasa IIa
Klasa lasera 3 B
Częstotliwość 100 Hz - 10000 Hz

 

Laser Shower pulsacyjny
Diody 6 diód laserowych(GaAs) / 6 diód IR
Długość fali 904nm / 670nm
Moc 120W / 5mW
Czas impulsu 200nsec prąd

 

Laser Shower stały
Diody 4 diody / 6 diód l / 2 diody
Długość fali 635nm / 655nm / 785nm
Częstotliwość 25mW / 45mW / 65mW

 

Parametry
Wymiary 35 x 25 x 10 cm
Waga 10kg
Gwarancja 24 miesiące
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.