• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

MedShape - Vacuum, RF, IR

MedSHAPE – redukcja tkanki tłuszczowej

MedSHAPE to najskuteczniejsza bezinwazyjna metoda redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz Therma liftingu twarzy, szyi i okolic oka. Urządzenie łączy w sobie najwyższe parametry techniczne, najnowsze technologie, a także nowoczesny design. Wyprodukowany przez niemiecki koncern jest gwarancją uzyskania szybkich efektów i zadowolenia klientów. Urządzenie posiada medyczne certyfikaty, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne i bezawaryjne. Dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu pozwala wykonywać zabiegi zarówno na ciało jak i na twarz. Wyposażenie Gabinetu Kosmetycznego w urzadzenie MedSHAPE to gwarancja spaktakularnych rezultatów w bardzo krótkim czasie bez skutków ubocznych. Korzystając z naszej oferty zawsze znajdą Państwo najbardziej profesjonalne wyposażenie Salonów Kosmetycnych i Ośrodków.

Opis

MedSHAPE to połączenie czterech najnowocześniejszych technologii w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz. MedSHAPE wykorzystuje działanie bipolarnych fal radiowych i lasera biostymulującego w celu podnoszenia temperatury w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Ponadto masaż podciśnieniowy oraz mechaniczny poprawiają ukrwienie, udrażniają układ limfatyczny a także usprawniają proces usuwania toksyn z organizmu.

MedSHAPE posiada cztery głowice zabiegowe, dwie do zabiegów na ciało oraz dwie do zabiegów na twarz, szyję i dekolt. Takie połączenie pozwala stworzyć różnorodną ofertę zabiegową i dotrzeć do maksymalnej liczby Klientów. Parametry techniczne urządzenia automatycznie są dopasowywane po wyborze odpowiedniej głowicy zabiegowej, tak aby bezpiecznie można było pracować na danej okolicy. Nie mniej jednak każdy parametr mozna dopasować indywidualnie w trakcie zabiegu, w zależności od potrzeb i odczuć Klienta.

Dotykowy, kolorowy ekran LCD  jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze. Dodatkowo intuicyjne poruszanie się po menu pozwala łatwo i szybko wybrać odpowiednią głowicę, dopasować parametry techniczne i ustawić kierunek działania rolek. Urządzenie MedSHAPE modeluje ciało, pozwala zredukować tkankę tłuszczową oraz cellulit, przyspiesza metabolizm. W zabiegach na twarz poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki i uaktywnia kolagen oraz elastynę.  

MedSHAPE - synergia technologii

LASER BIOSTYMULJĄCY IR - dziala na płytkie warstwy skóry, podnosi temperaturę w tkance tłuszczowej, przyspiesza metabolizm, przygotowuje skórę do lepszego przepływu prądu i dzialania RF na głębsze warstwy skóry, zwiększa ilość dostarczonego tlenu przyspieszając proces lipolizy. 

RF FALE RADIOWE - działa na głębokich warstwach skóry i podnosi temperaturę w tkankach, odbudowując w ten sposób włókna kolagenowe i elastyny oraz niwelując adipocyty, czyli komórki tłuszczowe z nagromadzonych miejsc. Aktywuje proces lipolizy w komórkach tłuszczowych. 

VACUUM - poprawia okrwienie tkanki tłuszczowej zapewniając zwiekszoną dawkę tlenu niezbędnego do spalania tłuszczu i redukcji cellulitu. Zwiększa głębokośc penetracji prądu RF i światła IR i zwiększa aktywność fibroblastów do odbudowy tkanki łącznej.

MASAŻ MECHANICZNY - ruchome rolki udrażniają układ limfatyczny usprawniając tym samym proces usuwania toksyn z organizmu i przyspieszajac proces metabolizmu, prowadzą do zmniejszenia wzajemnego zlepiania się komórek tłuszcowych.

 

Medshape - video

MedSHAPE - zasada działania

MedSHAPE - zasada działania

MEDSHAPE poprzez zastosowanie czterech różnych technik: vacuum, masaż mechaniczny, RF Fale Radiowe oraz IR laser biostymulujący staje się najskuteczniejszym urządzeniem mającym na celu redukcję komórek tłuszczowych. Poprawia krążenei krwi, przepływ limfy, redukuje cellulit oraz ujędrnia skórę. MedSHAPE to redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała, aktywacja procesu lipolizy, przyspieszenie metabolizmu, detoksykacja, ujędrnianie biustu, terma lifting twarzy i szyji, aktywacja kolagenu i elastyny, usuwanie ,,chomików", redukcja zmarszczek, poprawa kondycji skóry wokól ust i oczu, popraw owalu twarzy. 
  

MedSHAPE - dla kogo

Zabiegi MEDSHAPE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć skuteczne, szybkie i nieinwazyjne rozwiązanie dla problemów estetycznych twarzy i ciała bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych i powikłań. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry zabiegi MEDSHAPE można precyzyjnie dopasować do potrzeb i wymagań każdego Klienta szybko osiągając pożądane efekty. Głownym zadaniem urządzenia jest redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Najczęściej te dwa stany się łączą. Przy występowaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej stan skóry jest dodatkowo pogorszony przez cellulit. Cellulit polega na zmianach obrzękowo - włóknisto stwardnieniowych tkanki podskórnej. Proces rozpoczyna się od nadmiernego odkładania się tłuszczów w komórkach tłuszczowych co prowadzi do obrzęków i utrudnionego krążenia krwi i limfy. W wyniku tego osłabia się metabolizm komórek skóry i tkanek podskórnych. Skóra traci swą elastyczność oraz staje się wiotka i nierówna.

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - ulotki informacyjne

 - krem do wykonania 50 - 80 zabiegów

 - roll'up informacyjny

 - umieszczenie na stronie www.medshape.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja:
Moc RF Bipolar 13,6 MHz
Energia RF Bipolar 0,5 - 50 J/cm2
Vacuum 16 cum/h
Moc Lasera IR 20W
Zakres Lasera IR 690 - 2500nmm
Powierzchnia działania głowicy I 50mm x 50mm
Powierzchnia działania głowicy II 30mm x 50mm
Panel sterowania 10,4 cala LCD
Napięcie 230V, 50/60 Hz
Gwarancja 24 miesiące
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.