• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

LunarICE - RF, Cryoelektroporacja

LunarICE -RF, Cryo Elektroporacja

LunarICE to zaawansowana technologia Cryo w liftingu twarzy, terapii RF i wtłaczaniu w skórę składników aktywnych. Urządzenie wykorzystuje zjawisko Cryoelektroporacji, dzięki czemu otwiera w skórze mikrokanały, poprzez które można wtłaczać do jej głębokich warstw specjalnie przygotowane koktajle. Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Parametry urządzenia jako jedyne na rynku pozwalają przeprowadzać zabiegi Cryo Lift, Cryo RF i Cryo Elektroporacji wykorzystując temperatury do -20°C. LunarICE to urządzenie kosmetyczne, które daje możliwość wzbogacenia oferty zabiegowej na najwyższym poziomie. Jako profesjonalny dostawca wyposażenia Gabinetów Kosmetycznych gwarantujemy nie tylko świetne warunki zakupu ale także bezproblemową obsługę sprzętu. 

Opis

Lunar ICE to unikalne połączenie trzech technologii CRYO: liftingującej terapii zimnem, bipolarnych - chłodzących fal radiowych oraz wprowadzania w skórę preparatów aktywnych za pomocą zjawiska krioelekrtroporacji. W urządzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do -20°C pozwala na przenikanie substancji aktywnych do głębokich warstw skóry niemal 20 krotnie większe niż w tradycyjnych metodach. Indywidualnie dopasowany poziom temperatury oraz natężenie przepływu prądu niskiej częstotliwości pozwala na efektywne wykorzystanie serum i maksymalizację efektów zabiegu. Wybór preparatu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta i uzależniony jest od oczekiwanych rezultatów zabiegu. 

Ponadto za pomocą silnie chłodzącego systemu Fal Radiowych Lunar ICE pozwala na odmładzenie i wygładzanie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włókien kolagenowych. Zabiegi cryo RF są bezpieczne i bezbolesne dzięki kontaktowej głowicy chłodzącej, która pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wyższych temperaturach nie powodując poparzeń i sprawiając, że zabieg jest bardzo komfortowy.Prądy RF wysokiej częstotliwości selektywnie ogrzewają tkankę na różnych głębokościach powodując przerwanie niektórych połączeń sieciowych kolagenu, dzięki czemu kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu nawet do 65%.

LunarICE dzięki wszechstronnemu zastosowaniu jest idealnym uzupełnieniem oferty Gabinetów Kosmetycznych oraz Gabinetów Medycyny Estetycznej. Doskonale sprawdza się jako system wspomagający w wielu zabiegach przeprowadzanych na co dzień, ale także daje dużo możliwości i poszerzenia oferty zabiegowej i dopasowania jej do potrzeb Klienta. Dodatkowo urządzenie idealnie sprawdza się kuracjach leczniczych i łagodzących po zabiegach laseroterapii i medycyny estetycznej. 

LunarICE - synergia technologii Cryo

CRYO LIFT - W urzadzeniu LunarICE terapeutyczne działanie ujemnych temperatur do - 20 stopni celsjusza polega na bezpośrednim obkurczeniu naczyń oraz zwiększeniu mikrokrążenia poprzez zjawisko szoku termicznego. Ponadto zimno wpływa na tzw. efekt pompowania, czyli skurczy i rozkurczy naczyń krwionośnych, dzięki czemu komórki skóry zostają silnie dotlenione. Efekt liftingu jaki uzyskujemy po przeprowadzeniu zabiegu specjalną głowicą, widoczny jest natychmiast dzięki silnemu ujędrnieniu skóry, zwiększeniu jej sprężystości i napięcia. Skutkiem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek oraz poprawa owalu twarzy.

CRYO RF - Innowacyjny zabieg Cryo RF wykorzystuje połaczenie bipolarnych fal radiowych oraz terapii zimnem w celu zwiększenia intensywności zabiegu. System bipolarnych fal radiowych wykorzystywany w urządzeniu LunarICE pozwala na odmłodzenie i wygładzenie twarzy oraz modelowanie sylwetki poprzez przebudowę włokien kolagenowych. Zabiegi Cryo RF są bezpieczne i bezbolesne dzięki kontaktowej głowicy chłodzącej do - 20 stopni celsjusza, która pozwala na przeprowadzenie zabiegu na wyższych temperaturach nie powodując poparzeń i sprawiajac, że zabieg jest bardzo komfortowy. Prądy RF wysokiej częstotliwości selektywnie ogrzewają tkankę na różnych głębokościach powodując przerwanie niektórych połączeń sieciowych kolagenu, dzięki czemu kolagen ulega skurczeniu i zagęszczeniu. Po zabiegu dochodzi do ponownego utworzenia kolegenu i zwiększenia aktywności fibroblastów co powoduje natychmiastowy efekt odmłodzenia.

CRYO ELEKTROPORACJA - Wtłaczanie substancji aktywnych w urządzeniu LunarICE możliwe jest dzięki wykorzystaniu zjawiska krioelektroporacji. Elektryczny impuls prądów niskiej częstotliwości LunarICE dostarcza ponad 40.000 daltonów serum do błony komórkowej poprzez tworzenie tymczasowych mikrokanałów w skórze. Metoda ta umożliwia przenikanie zimna w głąb skóry oraz skuteczny transport substancji aktywnych do jej głębszych warstw. O ile podczas tradycyjnych zabiegów krioelektroporacji przenikanie wynosi od 5% do 10% w zabiegach LunarICE wynosi ono 80% - 90%. Jest to najskuteczniejsza metoda wtłaczania substancji za pomocą zimna. Indywidualnie dopasowany poziom temperatury oraz natężenie przepływu prądu niskiej częstotliwości pozwala na efektywne wykorzystanie serum i maksymalizację efeków zabiegu. Wybór preparatu dopasowany jest do indywidualnych potrzeb Klienta i uzależniony jest od oczekiwanych rezultatów zabiegu. 

LunarICE - video

 

LunarICE - preparaty

LunarICE - preparaty


AMPUŁKI  - Argireline 15% i Para Cless 10% -rozwiązanie przeciwzmarszczkowe, Organic Silicia 3% i DMAE 5% - rozwiązanie regenerujące i ujędrniające, Kwas Glikolowy 3% - rozwiązanie rozjaśniające i wybielające, Kompleks Witaminy a 15% - rozwiązanie regenerujące i anti aging, Kompleks Witamin B - rozwiązanie nawilżające i poprawiające witalność komórek, Kompleks Witamin A,C,E - rozwiązanie anti aging i przeciwstarzeniowe, Glutation - rozwiązanie detoksykujące i rozjaśniające przebarwienia, Body Kompleks PC 15% - rozwiązanie redukujące tkankę tłuszczową, Asian Cantella 5% - rozwiązanie redukujące rozstępy i cellulit.

 

KWAS HIALURONOWY TRIPLE 3 COMPLEX 3% - zawarty w serum kwas hialuronowy nisko, średnio i wysoko częsteczkowy działa na wszystkich poziomach skóry. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom (cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody niż sama waży) pozwala utrzymać właściowy stopień nawilżenia tkanek. Cząstki kwasu hialuronowego pełnią ponadto rolę nośnika, umożliwiając transport substancji odżywczych w głąb skóry.

ELIKSIR MAGIC WRINKLE STOP - skuteczna redukcja zmarszczek dla uzyskania widocznie gładszej i jędrnej skóry. Innowacyjne i szybko działające składniki aktywne zapewniają długotrwałę działanie liftingujące, które widoczne jest natychmiast po zabiegu. Składnik aktywne i silnie odmładzające peptydy łączą się w unikalną mieszankę przeciwdziałającą mechanizmom leżącym u podstaw powstawania zmarszczek. 

ELIKSIR YOUTH WONDER - optymalnie napinający skórę i ujędrniający jej strukturę. Silne peptydy stymulują regenerację kolagenu zmniejszając drobne zmarszczki poprawiają kontur twarzy. Składniki aktywne, peptydy stymulujące silną regenerację kolagenu spólnie z kwasem hialuronowym w sposób naturalny przywracają jędrność skórze od wewnątrz. 

ELIKSIR YOUTHENING - ten rzadki super eliksir odmładzający zapewnia szybką regenerację skóry. Dzięki zawartości roślinnych komórek macierzystych argireline oraz witaminy C w kosmetologii określany jest jako kosmetyczny pseudobotoks. Składniki aktywne zawarte w wysokich stężeniach sprzyjają procesom przeciwzmarszczkowym, spierają produkcję kolagenu i pobudzenie skóry. 
 

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

 

Pakiet startowy zawiera:

 

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - ulotki informacyjne

 - umieszczenie na stronie www.lunarice.pl  w zakładce Gabinety Autoryzowane

Specyfikacja techniczna

Prądy wysokiej częstotliwości
Częstotliwość 1MHz
Elektroda BI POLARNA
Intensywność 300Vp
Moc Max 75W
Czas trwania impulsu 0 ~ 150
Zimno 1~4 Poziom
(1 : 20~10 C, 2 : 10~0 C, 3 : 0~-10 C, 4 : -10~-20 C
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.