• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Leżanka elektryczna WS-301                      4100 zł brutto

Estetyczny wygląd, włoski design i porządne wykończenie stwarzają idealne warunki do pracy. Leżanka przystosowana do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA, doskonała do zabiegów kosmetycznych, wizażu i masażu. Posiada elektrycznie sterowaną regulację wysokości. Oparcie sterowane manualnie. Poszycie leżanki łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z eko-skóry, spełniające rygorystyczne wymogi UE. Otwór w zagłówku pozwala na wykonywanie masażu. 

Dane techniczne:
?
Waga: 100 kg. Wyskość min. 65 cm, Wyskość max. 91 cm. Długość leżanki 192 cm. 

Leżanka elektryczna WS-302                      8000 zł brutto

Leżanka kosmetyczna elektryczna WS-302 to wysokiej klasy leżanka, która pozwala na wykonywanie zabiegów kosmetycznych oraz wszystkich rodzajów masażu. Dzięki elektrycznemu sterowaniu możemy dogodne ustawić leżankę zapewniając komfort zarówno dla klienta oraz osoby wykonującej zabieg. Poszycie leżanki wykonane jest z perforowanego tworzywa, które zapobiega powstawaniu odrętwień kończyn poprzez poprawę cyrkulacji krwi. 

Dane techniczne:
?
Waga: 180 kg. Wyskość min. 67 cm, Wyskość max. 101 cm. Długość leżanki 215 cm. 

 

Leżanka WS-306                       2800 zł brutto

Profesjonalna i niezwykla wygodnależanka do masażu WS-306 idealnie nadaje się do salonów kosmetycznych i SPA. Posiada możliwość manualnej regulacji oparcia. Poszycie fotela łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z eko-skóry, spełniające rygorystyczne wymogi UE, otwór w zagłówku pozwala na wykonanie masażu. Fotel dostępny jest w kolorze białym z drewnianym stelażem w kolorze venge.

Dane techniczne:
Waga: 65 kg. Wyskość min. 59 cm, Wyskość max. 81 cm. Długość leżanki 213 cm. 

 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.