• Secret rf
  Mikroigłowy system
  RF frakcyjny
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • Lunar ICE
  Cryoelektroporacja
  Cryo RF i cryo lift
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Lasery Ilooda
  Innowacja, nowa technologia
  Lasery medyczne
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative

Lasery kosmetyczne i medyczne

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo lasery kosmetyczne oraz medyczne. Oferujemy profesjonalne produkty, które umożliwiają usuwanie przebarwień, likwidacje znamion, regenerację i wymianę uszkodzonych komórek, trwałe usuwanie owłosienia, redukcje blizn oraz oznak fotostarzenia. Jest to asortyment najwyższej jakości, wyprodukowany przez wiodących producentów z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze lasery medyczne posiadają certyfikat CE, dzięki czemu wyróżnia je wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Epilia - Laser diodowy

Innowacyjne połączenie dwóch technologii umożliwia trwałe usuwanie włosa z jeszcze większą precyzją. Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. W odróżnieniu od systemów bazujących jedynie na energii lasera, Epilia jest kombinacją systemu energii światła lasera diodowego oraz energii prądu RF, dzięki czemu pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry. Podobnie, jak inne wyroby tego producenta, także ten to urządzenie sprawdzone, gwarantujące najwyższą efektywność i łączące ją z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Każdy z Państwa może przekonać się, jak sprawne są lasery medyczne sygnowane marką Ilooda.

Vikini - Laser diodowy

Platforma lasedra diodowego VIKINI może być stosowana w różny sposób w odniesieniu do wszystkich rodzajów skóry. Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. Laser Vikini o wysokiej mocy i długości fali 808nm pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry.

Fraxis - Laser frakcyjny

Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. Fraxis umożliwia wymianę niektórych komórek skóry starych wiekiem lub uszkodzonych procesem chorobowym na zupełnie nowe komórki. Dzięki wielu kształtom i wzorcom oraz szybkiemu skanowaniu znacznie skracamy i polepszamy komfort zabiegu. Dodatkowo opcjonalnie Fraxis można wyposażyć w głowicę chirurgiczną do likwidacji pieprzyków, znamion, blizn. Podobnie, jak inne urządzenia z naszej oferty, także to mogą Państwo obejrzeć i wypróbować w naszym Centrum Pokazowym oraz na targach, które odwiedzamy. W ten sposób przekonają się Państwo, że proponowane przez nas lasery medyczne marki Ilooda to klasa sama dla siebie.

Fraxis Duo - Nowość

FRAXIS DUO łączy laser CO2 z technologią mikroigłowej frakcyjnej fali radiowej dla uzyskania optymalnych wyników w zabiegach redukujących blizny i oznaki fotostarzenia. Laser frakcyjny CO2 pozwala na intensywną stymulację poprzez nagrzanie powierzchniowych warstw skóry a radiofrekwencja mikroigłowa zapewnia nagrzanie większych obszarów i wprowadzenie ciepła do głębszych warstw. Wzajemnie uzupełniające się efekty mogą zachęcić lekarzy do połączenia obu technologii w skutecznym leczeniu z różnych wskazań. Tak samo jak inne produkty marki Ilooda, także ten to urządzenie sprawdzone, gwarantujące najwyższą efektywność i łączące ją z wysokim poziomem bezpieczeństwa.

Iris - Laser naczyniowy

Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. IRIS umożliwia zamykanie naczyń zarówno na twarzy jak i na nogach, usuwanie przebarwień oraz fotoodmładzanie dzięki zastosowaniu tradycyjnej technologii diodowej oraz frakcyjnej. Działanie wysokoenergetycznego lasera diodowego pozwala na głeboką penetrację lasera do światła naczynia, bez uszkodzenia termicznego skóry

Symphony - Laser multi

Symphony to diodowy laser o długości fali 915 nm połączony terapią RF oraz IR. Dzięki efektywnemu połączeniu technologii Symphony doskonale sprawdza się w liftingu twarzy i zabiegach odmładzających. Wysoką efektywność zapewnia głowica liftingująca o natężeniu energii światła do 50Jcm2, fali radiowej do 150J/cm2 przy czasie impulsu 325 ms. Efekty wspomagane są terapią IR o długości fali 550-2400 nm i fali radiowej do 150J/cm2 przy czasie impulsu 325 ms. Platforma zabiegowa Symphony gwarantuje bezpieczną i łatwą pracę, dzięki zastosowaniu kontaktowej głowicy chłodzącej. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

 

Ultralite - Platforma IPL

Platforma Ultralite to ulepszony system technologii IPL. Różnica między  IPL a Ultralite polega na tym, że tradycyjny system nie jest w stanie wytworzyć kwadratowego impulsu, który umożliwia jednolite wytworzenie energii. W Ultralite energia ta osiąga natychmiast maksymalną i stabilną moc, która trwa podczas całego impulsu bez względu na to czy jest w trybie pojedyńczego działania czy w trybie wileu impulsów. Ultralite wytwarza zawsze dokładnie taką samą i jednolitą energię. Zakres długości fali od 500 do 1200nm ( 6 filtrów zabiegowych) pozwala na szerokie zastosowanie w zakresie fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczyń, redukcji trądziku oraz usuwania przebarwień. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe o zywotności do 100000 impulsów każda. 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.