• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery kosmetyczne i medyczne

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo lasery kosmetyczne oraz medyczne. Oferujemy profesjonalne produkty, które umożliwiają usuwanie przebarwień, likwidacje znamion, regenerację i wymianę uszkodzonych komórek, trwałe usuwanie owłosienia, redukcje blizn oraz oznak fotostarzenia. Jest to asortyment najwyższej jakości, wyprodukowany przez wiodących producentów z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Wszystkie nasze lasery medyczne posiadają certyfikat CE, dzięki czemu wyróżnia je wysoka skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ultralite - Platforma IPL

Platforma Ultralite to ulepszony system technologii IPL. Różnica między  IPL a Ultralite polega na tym, że tradycyjny system nie jest w stanie wytworzyć kwadratowego impulsu, który umożliwia jednolite wytworzenie energii. W Ultralite energia ta osiąga natychmiast maksymalną i stabilną moc, która trwa podczas całego impulsu bez względu na to czy jest w trybie pojedyńczego działania czy w trybie wileu impulsów. Ultralite wytwarza zawsze dokładnie taką samą i jednolitą energię. Zakres długości fali od 500 do 1200nm ( 6 filtrów zabiegowych) pozwala na szerokie zastosowanie w zakresie fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczyń, redukcji trądziku oraz usuwania przebarwień. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe o zywotności do 100000 impulsów każda. 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.