• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

Iris - laser diodowy naczyniowy

Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. IRIS umożliwia zamykanie naczyń zarówno na twarzy jak i na nogach, usuwanie przebarwień oraz fotoodmładzanie dzięki zastosowaniu tradycyjnej technologii diodowej oraz frakcyjnej. Działanie wysokoenergetycznego lasera diodowego pozwala na głeboką penetrację lasera do światła naczynia, bez uszkodzenia termicznego skóry

Opis

Najnowocześniejszy laser naczyniowy IRIS przeznaczony jest do leczenia skórnych zmian naczyniowych oraz pigmentowych. Zielone światło tego lasera jest szczególnie użyteczne, gdyż wybiórczo oddziaływuje na hemoglobinę i melaninę, a jednocześnie ma niewielki wpływ na skórę i naskórek. Podstawową funkcją aparatu jest fotokoagulacja lub odparowywanie zmian naczyniowych, takich jak naczyniaki płaskie, jamiste, gwiaździste, starcze, teleangiektazje oraz zmian barwnikowych, takich jak cafe-au-lait, plam starczych, piegów, chloazmy. IRIS posiada dwie długości fali 523nm oraz 940nm.

Budowa lasera została oparta na półprzewodnikach z zastosowaniem technologii OPSL (Optical Pumped Semiconduct Laser), dzięki czemu jest on jednym z najnowocześniejszych laserów naczyniowych. Iris posiada idealną długość fali w leczeniu małych naczyń (50 mikronów-200μm). Wysokopochłanialna wiązka 532nm znajduje zastosowanie w leczeniu zmian powierzchniowych a także jest wysoce absorbowana przez oksyhemoglobinę. Dodatkowo pozwala ograniczyć efekty uboczne i działania niepożądane. Bez zaczerwienienia, bez rekonwalescencji, mniej bólu i mniej niedogodności związanych z uszkodzeniem termicznym.

Laser IRIS 532nm z wyższą absorpcją przez melaninę niż w laserach ND:Yag, laserach Aleksandrytowych, czy laserach Rubinowym, umożliwia uzyskanie doskonałych wyników w leczeniu przebarwień skóry w porównaniu wyników z użyciem laserów IPL. Natomiast długość 940nm jest idealna w leczeniu naczyń o większej średnicy (200μm-1500μm). Umiarkowanie pochłaniana wiązka 940 nm znajduje zastosowanie w przypadku zmian naczyniowych położonych głębiej. Zmniejszona absorpcja przez melaninę pozwala na wysokie oddziaływanie na głębszych powierzchniach. 940nm to długość fali zbliżona do podczerwieni z najwyższą absorpcją przezoksyhemoglobiny (absorpcja 80% więcej niż 1064nm, ale 35-krotnie mniej niż 532nm) pozwala na ograniczenie działań niepożadanych, jednocześnie działając na dużcyh i głebszych powierzchniach.
 IRIS - zalety

IRIS to diodowy laser naczyniowy typu green laser o długości fali 532 nm i 940 nm. Jego szerokie zastosowanie pozwala na leczenie zmian naczyniowych i pigmentacyjnych. Dwie głowice o różnych długościach fali zapewniają doskonałe efekty zabiegowe zarówno w leczeniu małych, powierzchniowych naczyń, jak i naczyń o większej średnicy położonych głębiej. Dodatkowo IRIS może być wyposażony w głowicę frakcyjną o długości fali 532 nm. Dużym atutem lasera Iris jest łatwe dostosowanie rozmiaru plamki zabiegowej: 0.7, 1.2, 2.0, 2.8 mm, bez konieczności zmiany końcówki. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

 

Iris - video

IRIS - efekty

IRIS - efekty 

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Badania

Specyfikacja techniczna


 

Głowica

532 green

532 green Fractional

940 Diode

OPSLT Optically Pumped Semiconductor Laser Technology

Długość Fali

532 nm

532 nm

940 nm

Moc

8W

8W

40W

Gęstość energii

832 J/cm2

70,5 J/cm2

1040 J/cm2

Czas impulsu

400 ms

100 ms

100 ms

Powtarzanie

1Hz, 2Hz, CW

0-12 Hz

0-15Hz

Wielkość plamki

0.7, 1.2, 2.0, 2.8 mm

1.2 mm

0.7, 1.2, 2.0, 2.8 mm

Dystans

-

0.1-2.0 mm

-

Powierzchnia

-

1-20 mm

-

Chłodzenie

Air Cooling

Panel

10.4'' LCD Color

 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.