• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Intelect RPW - Fala akustyczna

Intelect RPW – fala akustyczna

Intelect RPW to zaawansowane i skuteczne urządzenie do szybkiego leczenia cellulitu oraz zmniejszenia obwodu miejsc pokrytych tkanką tłuszczową, prowadzące do uzyskania gładkiej, jędrnej i napiętej skóry. Intelect RPW emitujący radialną falę akustyczną powstało w amerykańskim koncernie DJOGlobal, dzięki współpracy najleszych firm zajmujących się medycyną, rehabiliacją i estetyką ciała. Urządzenie posiada wiele certyfikatów potwierdzonych naukowo i jest wykorzystywane nie tylko w terapii antycellulitowej i modelującej ale także fizjoterapeutycznej.

Opis

Intelect RPW® antycellulitowa terapia uderzeniowa radialną falą akustyczną (Radial Pressure Wavetherapy) to amerykańskie urządzenie umitujące radialną falę akustyczną w celu leczenia przyczyn powstania cellulitu.Przynami powstania cellulitu są powiększone komórki tłuszczowe wypychane do góry na powierzchnię skóry oraz ułożone pionowo i pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej, które razem z otaczającą je tkanką tłuszczową nie rozciągają się powodując powstanie nierówności na skórze w postaci pomarańczowej skórki.

Fala akustyczna przenika przez skórę i komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu budującego włókniste przegrody tkanki łącznej. W efekcie zostają zminimalizowane podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu oraz włókna tkanki łąznej nabierają elastyczności. Ponadto terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu. Już po jednym zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia, jędrności i poprawę tekstury skóry.

Urządzenie Intelect RPW jako jedyne posiada 2 głowice zabiegowe. Pierwsza STORZ MEDICAL emituje radialną falę uderzeniową docierając do głębokich warstw skóry i skutecznie zwalcza cellulit. Druga natomiast V-Actor emituje drgania, które poprzez drenaż limfatyczny usuwają z ogranizmu złogi tłuszczowe i toksyny usuniętego cellulitu. Dodatkowo różne transmittery zabiegowe pozwalają precyzyjnie dobrać końcówkę do odpowiedniej częsci ciała. Połaczenie pracy dwoma głowicami gwarantuje szybkie i nieinwazyjne usunięcie cellulitu już po pierwszym zabiegu. Po serii zabiegów Intellect RPW badania naukowe w Szwajcarii wykazały zniknięcie „pomarańczowej skórki” w 94%, wzrost elastyczności skóry o 110%, remodelowanie ciała do 7 cm, wzrost gładkości i miękkości skóry w 95% przypadków oraz zmiejszenie obwodu w 82% przypadków. 

Intelect RPW - zabieg

PRZED ZABIEGIEM - radialne fale akustyczne kierowane są na obszary ciała objęte cellulitem. Dzięki możliwości doboru odpowiedniego poziomu intesywności ciśnienia barowego proces ten jest niemal bezbolesny i odbywa się bez naruszania powłok skórnych. Przed zabiegiem na skórę nakłada
się specjalny żel, który zapobiega utracie energii podczas emisji fal. W zależności od zasięgu aplikacji,
leczony obszar jest skanowany głowicą poziomo lub pionowo. W tym czasie dociera do danego
obszaru około 3200-4000 impulsów, co zapewnia równomierną stymulację tkanki. Ich działanie powoduje, że tkanka łączna ulega rozluźnieniu, dzięki czemu zwiększa się jędrność naskórka, poprawia się krążenie krwi i dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu, który wzmacnia naskórek i skórę właściwą.

KROK I - radialne fale akustyczne RPW® kierowane są na obszary ciała objęte cellulitem, dzięki czemu włókna tkanki łącznej rozluźnieją się, a powiększone komórki tłuszczowe ulegają degradacji. Następuje zwiększenie produkcji kolagenu oraz poprawia metabolizm. Skóra staje się wyraźnie gładsza, napięta i pozbawiona cellulitu.

KROK II - głowica drenująca V-ACTOR usprawnia układ limfatyczny i odprowadza rozbite komórki tłuszczowe oraz toksyny, przyspieszając tym samym procesy metaboliczne organizmu. Jest ona niezbędna do prawidłowego przebiegu procesu redukcji cellulitu.

PO ZABIEGU - widoczna redukcja cellulitu, zwiększenie napięcia, wygładzenia i elastyczności skóry uzyskujemy bezpośrednio dzięki usunięniu powiększonych komórek tłuszczowych, uelastycznieniu włokiem tkanki łącznej oraz remodelingu kolagenu.

 

Intelect RPW - video

Intelect RPW - efekty

Intelect RPW - efekty


EFEKTY - Zabiegi INTELECT RPW przeznaczone są dla wszystkich kobiet oczekujących spektakularnych efektów w leczeniu cellulitu, poprawy napięcia i elastycznośći skóry, a także zmniejszenia obwodu ciała w miejscach najbardziej wymagających. Zabiegi INTELECT RPW można wykonywać od 1,4 - 5barów, dzięki czemu intensywność można dopasować do indywidulanych odczuć i potrzeb pacjenta. Fala akustyczna INTELECT RPW mechanicznie odziałuje na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem,  wprowadzjąc ją w drgania i sprawiając, że tkanka zostaje ujędrniona, a jednocześnie wymiernie poprawia się elastyczność skóry. Podczas gdy inne kuracje zwiększają elastyczność skóry o 15-20%, kuracja RPW® pozwala na poprawienie elastyczności skóry o 74% natychmiast po zabiegu i do 110% w okresie sześciu miesięcy od zakończenia kuracji. Dodatkowo usprawnia się krążenie krwi i limfy, zapewniając lepszy metabolizm, dzięki czemu skóra jest napięta, a obszary ciała poddane zabiegowi ulegają wyszczupleniu.

TRANSMITERY - Urządzenie Intelect RPW® jako jedyne posiada 2 głowice zabiegowe: pierwsza STORZ MEDICAL emituje radialną falę uderzeniową docierając do głębokich warstw skóry i skutecznie zwalcza cellulit, druga natomiast V-ACTOR emituje drgania, które poprzez drenaż limfatyczny usuwają z organizmu złogi tłuszczowe i toksyny usuniętnego cellulitu. Dodatkowo różne transmitery zabiegowe pozwalają precyzyjnie dobrać końcówkę do odpowiedniej części ciała. Połączenie pracy dwoma głowicami gwarantuje szybkie i  nieinwazyjne usunięcie cellulitu I-III stopnia.
 

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - ulotki informacyjne

 - 5 transmitterów zabiegowych

 - 2 naboje z prowadnicą na 2 miliony strzałów

 - umieszczenie na stronie www.intelectrpw.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

 

 

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja:
Powierzchnia zabiegowa głowicy I 168 x 60 x 2 szt
Wymiary 42 x 41 x 115 cm
Waga 35kg
Ciśnienie 1,4 - 5 bar
Wskazania mocy maksymalna i średnia
Amplituda impulsu ok 2mm dla 3 bar
Tryb pracy ciągły i impulsowy
Szerokość impulsu śr. 6 - 12 ms
Częstotliwość impulsu 5 - 21 Hz
Gęstość energii 0 - 0,3 mJ/mm2
Objętość pojemnika 31l
Pobór mocy 610 VA
Gwarancja 24 miesiące
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.