• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

IFA Pro

IFA PRO posiada w swojej ofercie tylko produkty najwyższej jakości znanych, światowych marek specjalizujących się produkcji urządzeń dla branży medycznej i kosmetycznej. W kontakcie z każdym Klientem cenimy sobie długofałową współpracę. Mamy świadomość, że najlepszą reklamą dla każdej firmy jest opinia Klienta. Dbamy o jak najwyższą jakość obsługi i bogatą ofertę oryginalnych produktów. Nasi partnerzy handlowi cechują się profesjonalizmem, dużą kulturą osobistą oraz doświadczeniem w kontaktach biznesowych. Największą oznaką Państwa zaufania jest stałą współpraca oraz polecenie zakupionego u nas produktu.

W ofercie naszej firmy znajdują się znane marki: Ilooda, Chattanooga, Medic Tinedic Aps, Age Attraction, CosmoLAB. Produkty tych firm wyznaczają nowe trendy i cieszą się uznaniem na całym Świecie. Wszystkie łączy precyzja, wzorcowa jakość oraz funkcjonalność. Nasze produkty są wizerunkiem dla nowoczesnych Gabinetów oraz Ośrodków SPA i Wellness, dla których efektywność i bezpieczeństwo to wartości, którymi kierują się na co dzień.

Jako wyspecjalizowany dostawca zapewniamy naszym Klientom jedynie najlepszych urządzeń i najwyższej klasy sprzęt. Dbamy o to, aby wyposażenie każdego gabinetu kosmetycznego, który z nami współpracuje, było jak najlepsze. Wspieramy naszych klientów w podejmowanych przez nich decyzjach doradzając im najlepsze dla nich rozwiązania. Oferowane przez nas wyposażenie gabinetów kosmetycznych można także bez problemu oglądać.

​Ze wszystkimi naszym produktami można się zapoznać w siedzibie naszej firmy w Centrum Pokazowym oraz na licznych targach i konferencjach w Polsce i za granicą, na których przeprowadzamy prezentacje. Ten sposób naszej aktywności pozwala naszym Klientom nie tylko dokładnie zapoznać się z produktem, ale także przeanalizować swoje potrzeby i ukierunkować strategię rozwoju swojej firmy. Istotnym warunkiem dzialania naszej firmy jest stała opieka serwisowa, zapewniamy Państwu mozliwość serwisowania zakupinych urządzeń zarówno w okresie trwania gwarancji jak i po jej zakończeniu.

 

IFA pro - prezentacja


 

IFA pro - Partnerzy

 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.