• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

Fraxis – laser frakcyjny CO2

Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. Fraxis umożliwia wymianę niektórych komórek skóry starych wiekiem lub uszkodzonych procesem chorobowym na zupełnie nowe komórki. Dzięki wielu kształtom i wzorcom oraz szybkiemu skanowaniu znacznie skracamy i polepszamy komfort zabiegu. Dodatkowo opcjonalnie Fraxis można wyposażyć w głowicę chirurgiczną do likwidacji pieprzyków, znamion, blizn. Podobnie, jak inne urządzenia z naszej oferty, także to mogą Państwo obejrzeć i wypróbować w naszym Centrum Pokazowym oraz na targach, które odwiedzamy. W ten sposób przekonają się Państwo, że proponowane przez nas lasery medyczne marki Ilooda to klasa sama dla siebie.

Opis

Chirurgiczny laser CO2 Fraxis to wysokiej klasy, nowoczesne urządzenie ablacyjne o wszechstronnych możliwościach zastosowania w różnych specjalnościach medycznych, głównie w dermatologii i medycynie estetycznej. Laser Medyczny Fraxis emituje energię absorbowaną przez wodę w komórkach naskórka i skóry właściwej. Wytwarza strumień impulsów o mikroskopijnej średnicy rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy skanującej. Powstają fragemntaryczne siatki mikroskopowych uszkodzeń skóry. Impulsy wnikają w skórę w odpowiedniej sekwencji (odległość i głębokość) tak, by nie powodować oparzenia, ale skutecznie pobudzić skórę właściwą do regeneracji.

Głębokość wnikania w skórę zależy od energii impulsu i może sięgać 2mm tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Gęstość impulsów jest precyzyjna i regulowana na całej powierzchni działania. Energia regulowana jest natomiast do 175mJ na impuls (moc lasera 30W). Bardzo szybka i silna regeneracja jest możliwa dzięki temu, że każde punktowe uszkodzenie otoczone jest fragmentem nieszukodzonej, zdrowej tkanki. W efekcie zabieg działa silnie, jak głęboka abrazja skóry. Po zabiegu Fraxis uzyskujemy wzrost napięcia i jedrności skóry, efekt liftingu twarzy i szyji porównywalny z liftingiem chirurgicznym. Dodatkowo likwidujemy zmarszczki i bruzdy, poprawiamy jakość powierzchni (ujednolicenie kolorytu skóry, wyrównanie powierzchni i spłycenie porów), likwidujemy blizny potrądzikowe, poparzeniowe i rozstępy.

Dodatkowe wyposażenie lasera Fraxis w głowicę chirugiczną umożliwia wykonywanie zabiegów z zakresu usuwania zmian między innymi takich jak brodawki, znamiona, włókniaki, kepki żółte powiek, gruczolaki potowe oraz przerośnięte gruczoły łojowe. Zaletą lasera jest wysoka moc zaadoptowana w 30W metalowej tubie (wykonanej w USA). Długość fali 10.6 um zapewnia silną absorbcję przez wodę. Krótszy czas zabiegu dzięki szybkiemu skanowaniu. Dokładne zabiegi dzięki wielu kształtom i wzorcom skanowania. Wymienne głowice zabiegowe do zastosowania estetycznego i chirurgicznego. 

Fraxis - zalety

FRAXIS CO2 to ablacyjny laser frakcyjny ze skanerem o długości fali 10600 nm i natężeniu energii od 0,7 do 175mJ. Fraxis wyposażony  jest w dwie głowice: frakcyjną i chirurgiczną. Ten zaawansowany technologicznie system z wysoką mocą 30 W posiada metalową tubę z USA, która gwaratuje dużą wydajność urządzenia. Precyzyjną i bezpieczną pracę zapewnia odpowiednia wielkość plamki w głowicy frakcyjnej równa 100 mikronów, w głowicy chirurgicznej odpowiednio 300 i 500 mikronów dla długości ogniska F50/F100mm. Fraxis wyposażony jest w tryb pracy Ultra Pulse od 20-5000us, dzięki czemu pozwala indywidualnie dopasować czas trwania impulsu. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

 

Fraxis - video

Fraxis - efekty

Fraxis - efekty


Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Badania

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja:
Moc lasera 30W, 175mJ
Czas trwania impulsu 100 - 5000 us
Powtórzenia 0,2 s - 2 s
Poziom 1 - 10
Wielkość plamki 20 x 20mm
Ilość pikseli 40400
Wielkość piksela 100 mikron
Chłodzenie Powietrzem
Ramię lasera przegubowe
Zasilanie 220V
Gwarancja 24 miesiące
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.