• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Wyposażenie gabinetu kosmetycznego

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo rozwiązania umożliwiające wyposażenie gabinetu kosmetycznego. Posiadamy bogaty wybór foteli kosmetycznych, elektrycznych oraz do pedicure. Wszystkie produkty zostały wykonane przy zastosowaniu dobrej jakości materiałów, dzięki czemu wyróżnia je wysoka funkcjonalność oraz estetyka. Fotele doskonale nadają się do przeprowadzania zabiegów kosmetycznych, wizażu oraz masażu. Dzięki temu mogą być stosowane jako wyposażenie salonu kosmetycznego lub spa. Dostępne modele różnią się ceną oraz parametrami. Jako wyspecjalizowana hurtowania kosmetyczna dostarczamy jedynie profesjonalne rozwiązania umożliwiające wyposażenie salonu spa oraz gabinetu kosmetycznego. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Fotel kosmetyczny WS-103                        5000 zł brutto

Estetyczny wygląd, włoski design i porządne wykończenie stwarzają idealne warunki do pracy. Fotel przystosowany do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA, doskonały do zabiegów kosmetycznych, wizażu i masażu. Dodatkowo fotel posiada manualną regulację nachylenia podnóżka i zagłówka. Poszycie fotela łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z eko-skóry, spełniające rygorystyczne wymogi UE. Otwór w zagłówku pozwala na wykonywanie masażu. 

Dane techniczne:
Waga: 85kg. Wysokość min. 63 cm, Wysokość max. 94 cm, Długość 191 cm.

Fotel kosmetyczny WS-101                        6000 zł brutto

Fotel kosmetyczny elektryczny idealnie nadający się do gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA. Dzięki niezależnym silnikom umożliwia regulajcę fotela w 3 płaszczyznach za pomoca pilota dając możliwość przeprowadzenia zabiegów na twarz oraz ciało. Poszycie fotela wykonane z eko-skóry. 

Dane techniczne:
Waga: 105 kg. Wysokość min. 63 cm, Wysokość max. 116 cm. Długość 203 cm. 
 

Fotel kosmetyczny WS-105                         3800 zł brutto

Fotel kosmetyczny, świetnie sprawdza się w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA, doskonały do zabiegów kosmetycznych, wizażu i masażu. Posiada elektrycznie sterowany podnóżek, wysokość fotela oraz oparcie. Poszycie fotela łatwo zmywalne, wykonane z eko-skóry. Dodatkowo podłokietniki wykończone są drewnem, łatwo demontolwalne w razie potrzeby, a otwór w zagłówku pozwala na wykonywanie masażu. 


Dane techniczne: 
Wysokość min. 67 cm, Wysokość max. 89 cm , Długość 200 cm

Fotel pedicure WN-501                                 5500 zł brutto

Wielofunkcjyjny fotel przystasowany do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach Spa oraz do zabiegów pedicure, wizażu i masażu. Pełne sterowanie pilotem w zakresie wysokości, kąta nachylenia kołyski oraz siedziska usprawnia pracę. Zagłówek i podnóżki posiadają dodatkową manualną możliwość regulacji kąta nachylenia. Poszycie fotela wykonane z eko-skóry. 

Dane techniczne:
Waga: 90 kg. Wysokość min. 57 cm, Wysokość max. 100 cm. Długość 191 cm. 


 

Fotel pedicure WN-505                                 6000 zł brutto

Fotel kosmetyczny elektryczny idealnie nadający się do gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA. Dzięki niezależnym silnikom umożliwia regulację fotela w trzech płaszczyznach za pomoca pilota. Dodatkowo regulacja manualna podnóżków umożliwia rzeprowadzenia zabiegów na twarz oraz ciało. 

Dane techniczne:
Wysokość min 60cm, Wysokość max 98cm z kołyską 118cm, Długość 195 cm. 


 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.