• Secret rf
  Mikroigłowy system
  RF frakcyjny
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • Lunar ICE
  Cryoelektroporacja
  Cryo RF i cryo lift
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Lasery Ilooda
  Innowacja, nowa technologia
  Lasery medyczne
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative

Fotel kosmetyczny WS-103                        4450 zł brutto

Estetyczny wygląd, włoski design i porządne wykończenie stwarzają idealne warunki do pracy. Fotel przystosowany do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA, doskonały do zabiegów kosmetycznych, wizażu i masażu. Dodatkowo fotel posiada manualną regulację nachylenia podnóżka i zagłówka. Poszycie fotela łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane z eko-skóry, spełniające rygorystyczne wymogi UE. Otwór w zagłówku pozwala na wykonywanie masażu. 

Dane techniczne:
Waga: 85kg. Wysokość min. 63 cm, Wysokość max. 94 cm, Długość 191 cm.

Fotel kosmetyczny WS-106                        4500 zł brutto

Nowoczesny , estetyczny fotel kosmetyczny sterowany pilotem, o opływowym kształcie. Wykonany z eko -skóry spełniającej rygorystyczne wymogii UE. Fotel posiada możliwość elektrycznego regulowania wysokości położenia całego fotela, wysokości zagłówka, wysokości podparcia nóg, położenia oparcia oraz dodatkowo posiada funkcję kołyski. Podłokietniki odwracalne są o 180 st.

Dane techniczne: 
Waga
: 75 kg. Wysokość min. 66 cm, Wysokość max. 87cm. Długość 195 cm. 
 

Fotel kosmetyczny WS-101                        5350 zł brutto

Fotel kosmetyczny elektryczny idealnie nadający się do gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA. Dzięki niezależnym silnikom umożliwia regulajcę fotela w 3 płaszczyznach za pomoca pilota dając możliwość przeprowadzenia zabiegów na twarz oraz ciało. Poszycie fotela wykonane z eko-skóry. 

Dane techniczne:
Waga: 105 kg. Wysokość min. 63 cm, Wysokość max. 116 cm. Długość 203 cm. 
 

Fotel kosmetyczny WS-107                        5600 zł brutto

Estetyczny wygląd, włoski design i porządne wykończenie stwarzają idealne warunki do pracy.Fotel posiada innowacyjne rozwiązanie pozwalające na obrót siedziska w zakresie 240 stopni wokół własnej osi. Fotel przystosowany do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA, doskonały do zabiegów kosmetycznych, zabiegów pedicure, wizażu i masażu. Posiada elektrycznie sterowaną wysokość fotela, regulacja kąta nachylenia siedziska, oparcie. Dodatkowo fotel posiada manualną regulację nachylenia podnóżka i zagłówka. Poszycie fotela łatwe w utrzymaniu czystości, wykonane 
z eko-skóry. 

Dane techniczne:
Wysokość; min 58cm (z kołyską 64cm), Wysokość max.  89cm (z kołyską 100cm), Długość; min.185cm, Długość max. 199cm

Fotel kosmetyczny WS-105                         3500 zł brutto

Fotel kosmetyczny, świetnie sprawdza się w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA, doskonały do zabiegów kosmetycznych, wizażu i masażu. Posiada elektrycznie sterowany podnóżek, wysokość fotela oraz oparcie. Poszycie fotela łatwo zmywalne, wykonane z eko-skóry. Dodatkowo podłokietniki wykończone są drewnem, łatwo demontolwalne w razie potrzeby, a otwór w zagłówku pozwala na wykonywanie masażu. 


Dane techniczne: 
Wysokość min. 67 cm, Wysokość max. 89 cm , Długość 200 cm

Fotel pedicure WN-501                                 5200 zł brutto

Wielofunkcjyjny fotel przystasowany do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach Spa oraz do zabiegów pedicure, wizażu i masażu. Pełne sterowanie pilotem w zakresie wysokości, kąta nachylenia kołyski oraz siedziska usprawnia pracę. Zagłówek i podnóżki posiadają dodatkową manualną możliwość regulacji kąta nachylenia. Poszycie fotela wykonane z eko-skóry. 

Dane techniczne:
Waga: 90 kg. Wysokość min. 57 cm, Wysokość max. 100 cm. Długość 191 cm. 


 

Fotel pedicure WN-504                                 5900 zł brutto

Fotel elektryczny pedicure z manualną regulacją podnóżków idealnie nadający się do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA. Fotel posiada możliwość ustawienia podnóżków do pozycji tzw. ginekologicznej. Dzięki niezależnym silnikow umożliwia regulację fotela w 3 płaszczyznach za pomoca pilota dając możliwość przeprowadzenia zabiegów na twarz i ciało.

Dane techniczne:
Waga: 105 kg. Wyskość min. 63 cm, Wyskość max. 115 cm. Długość 203 cm. 

 


 

Fotel pedicure WN-505                                 5800 zł brutto

Fotel kosmetyczny elektryczny idealnie nadający się do gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA. Dzięki niezależnym silnikom umożliwia regulację fotela w trzech płaszczyznach za pomoca pilota. Dodatkowo regulacja manualna podnóżków umożliwia rzeprowadzenia zabiegów na twarz oraz ciało. 

Dane techniczne:
Wysokość min 60cm, Wysokość max 98cm z kołyską 118cm, Długość 195 cm. 


 

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.