• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

Epilia – medyczny laser diodowy z radiacją

Innowacyjne połączenie dwóch technologii umożliwia trwałe usuwanie włosa z jeszcze większą precyzją. Urządzenie produkowane jest przez firmę Ilooda - koreańskiego lidera w dziedzinie medycyny estetycznej. Posiada liczne certyfikaty, między innymi medyczny certyfikat CE. W odróżnieniu od systemów bazujących jedynie na energii lasera, Epilia jest kombinacją systemu energii światła lasera diodowego oraz energii prądu RF, dzięki czemu pozwala na bezpieczne i trwałe usuwanie każdego typu owłosienia niezależnie od barwy i kondycji skóry. Podobnie, jak inne wyroby tego producenta, także ten to urządzenie sprawdzone, gwarantujące najwyższą efektywność i łączące ją z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Każdy z Państwa może przekonać się, jak sprawne są lasery medyczne sygnowane marką Ilooda.

Opis

System Epilia wykorzystuje najbardziej bezpieczną i najlepiej absorbowaną przez melaninę długość fali 808nm. W laserze diodowym z radiacją IEpilia czas trwania impulsu laserowego do 350ms jest na tyle długi, aby dokładnie zniszczyć mieszek włosowy, a jednocześnie wystarczająco krótki, aby ograniczyć zjawisko przenoszenia ciepła do otaczającej mieszek włosowy tkanki, co mogłoby spowodować powstanie przebarwień lub odbarwień. skóry.Szafirowa głowica chłodząca do 2°C. zapewnia odpowiednią ochronę warstwy naskórka, a także eliminuje ból pacjenta, zapewniając zarówno komfort jak i ochronę.

Dodatkowo system pracy FDP (Fast Delivery Pulse) pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością powtórzeń do 10 Hz. Wprowadzenie przepływu prądu RF, który nie jest uzależniony od zawartości melaniny w skórze, wzmacnia efekt działania światła laserowego, a także pozwala na przeprowadzanie zabiegów bez żadnych zagrożeń na wszystkich typach skóry. Laser ten pozwala wykorzystywać stosunkowy niski poziom wiązki energii laserowej do trwałego niszczenia mieszka włosowego i jego macierzy, bez naruszania sąsiadującej tkanki.Energia lasera pochłaniana jest przez melaninę czyli barwnik włosa, a następnie zamieniana jest w ciepło. Ciepło natomiast trwale niszczy macierz włosa, która odpowiedzialna jest za jego wzrost. 

Odpowiednie skupienie wiązki laserowej zapobiega utracie i rozproszeniu energii i zapewnia precyzyjnie dotarcie do mieszka włosowego. ​System pracy FDP (Fast Delivery Pulse) pozwala na szybkie przeprowadzanie zabiegów na dużej powierzchni z szybkością powtórzeń do 10 Hz. Mała ilość energii laserowej ma niewielki wpływ na melaninę, dzięki temu zabiegi są skuteczne i bezpieczne

Epilia - zalety

EPILIA RF to laser diodowy z radiacją o długości fali 808 nm i natężeniu energii światła do 60J/cm2 oraz energii RF do 150J/cm2. Laser Epilia o mocy 320 W wyposażony jest szafirową głowicę chłodzącą, która zapewnia wysoki komfort zabiegu. Czas trwania impulsu 350 ms gwaranuje ogromną skuteczność oraz bezpieczeństwo pracy. Możliwość pracy w trybie FDP pozwala na szybkie przeprowadzania zabiegów na dużej powierzchni z szybkością do 10 Hz. Dużym atutem lasera Epilia RF jest wielkość pola zabiegowego 12x11mm, która pozwala na dokładność przeprowadzenia zabiegu, a jednocześnie ogranicza czas trwania zabiegu. Laser posiada medyczną certyfikację CE.

 

Epilia - video

Epilia - efekty

Epilia - efekty

 

 

Cena

W SPRAWIE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Badania

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja:
Zakres światła 808nm
Moc lasera 320W
Energia lasera 60 J/cm2
Energia RF 150 J/cm2
Wielkość plamki 12 x 11 mm
Częstotliwość powtarzania laser 10Hz, laser + RF 3 Hz
Czas trwania impulsu 350ms
Waga 45 kg
Wymiary 32 x 45 x 86
Zasilanie 220V
Gwarancja 24 miesiące
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.