• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

EndoShape - Endomasaż

EndoShape to sprawdzona technologia, która od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje w medycynie estetycznej. Zaletą urządzenie jest najwyższa jakość wykonania i bezawaryjność. Proste i funkcjonalne menu pozwala dobrać odpowiedni program do indywidualnego zastosowania u Klienta. Zastosowanie niemieckiej pompy ssącej pozwala na maksymalne wykorzystanie jej mozliwości co przekłada się na najwyższą skuteczność zabiegu. W odróżnieniu od innych urządzeń wyszczuplających i redukujących cellulit zabiegi EndoShape wykonujemy na całe ciało. Do przeprowadzenia zabiegu konieczny jest kostium zwiększający komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Zabiegi EndoShape ideanie łączą się ze wszystkimi metodami poprawiającymi sylwetkę pacjenta.

Opis

Technika EndoShape opiera się na kontrolowanym procesie. za pomocą podciśnienia tworzy się fałdę skórną, która jest masowana przez dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w głowicy. Nieporównywalną z żadną inną metodą mobilizację tkanki uzyskuje się poprzez różne kierunki i prędkości obrotu rolek. Zadaniem takiego mechaniczego masażu jest stymulacja krążenia krwi, eliminacja toksyn, ograniczenie retencji wody, rozluźnienie struktury tkanki łącznej, zwiększenie lipolizy w tkance tłuszczowej, pobudzenie syntezy kolagenu. Dzięki nieinwazyjnemu, całkowicie bezbolesnemu działaniu zabiegi są nie tylko wysoko skuteczne, ale zapewniają klientom relaks i dobre samopoczucie.

Zabiegom EndoShape mogą poddawać się wszystkie kobiety, które chcą poprawić swoją sylwetkę, a szczególnie te które mają genetyczne skłonności do gromadzenia tkanki tłuszczowej. EndoShape doskonale sprawdza się u kobiet, które pomimo regularnych ćwiczeń i zdrowej diety występują niedoskonałości urody (zlokalizowany tłuszcz, cellulit, otłuszczanie kostek nóg i kolan, pośladków, bioder, ud, ramion, brzucha, pleców). Dodatkowo zabiegom mogą się poddawać mężczyźni, u których pomimo dobrego metabolizmu, ale wskutek wieku i zbyt bogatej w kalorie diety zaczyna się gromadzenie tłuszczu w niektórych miejscach (brzuch, linia talii).

Warto również dodać, że EndoShape ma szerokie zastosowanie terapeutyczne i w medycynie sportowej. Z powodzeniem wykorzystywany jest do wspomagania leczenia blizn, oparzeń, obrzęków, bólu kręgosłupa, żylaków, niewydolności żylnej, przeszczepów skóry. Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 10 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 60 minut. Zabieg wykonywany jest na całe ciało z pominięciem okolic piersi.
 

 

EndoShape - zalety

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego EndoShape uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów. Znakomite wyniki, jakie dają zabiegi EndoShape można dokumentować pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie.

 

Specyfikacja techniczna

tu specyfikacja techniczna

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.