• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Współpraca - Dystrybucja

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane zwiększeniem sprzedaży profesjonalnego sprzętu kosmetycznego oraz medycznego. - Posiadamy w swojej ofercie produkty najwyższej jakości znanych europejskich i światowych marek. - Poszukujemy dystrybutorów na terenie całej Polski. - Partnerom oferujemy bogatą ofertę towarową, szkolenia, materiały reklamowe i atrakcyjne upusty cenowe.

Firmy zainteresowane naszymi produktami prosimy o sprawdzenie możliwości ich sprzedaży w swoim regionie. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami e-mailowo biuro@ifapro.pl lub pod numerem telefonu 22 781 65 92.

Zainteresowane osoby zapraszamy także do siedziby naszej firmy w celu zapoznania się z naszymi produktami. Prosimy o przesłanie dokumentów rejestrowych firmy: NIP, REGON, KRS Pracownik naszej firmy po zapoznaniu się z dokumentami oddzwoni do Państwa lub skontaktuje się e-mailowo i przedstawi indywidualną ofertę współpracy w zakresie sprzedaży hurtowej.

Współpraca - Doradca handlowy

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, potrafisz sam zarządzać swoją pracą i samodzielnie planować swój czas i dochody to stanowisko jest dla Ciebie. Wymagania: operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista, miła prezentacja, wiek powyżej 25 lat doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, własny samochód. Zapewniamy: pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, cenione przez rynek produkty najwyższej jakości, pakiet bezpłatnych szkoleń, wsparcie marketingowe, stabilny dochód powiązany z osiąganymi wynikami, możliwość awansu, nienormowany czas pracy. 

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wyłącznie wybrane oferty. Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o przesłanie ofert zawierających CV ze zdjęciem, wraz z listem motywacyjnym na adres e-mailowy: biuro@ifapro.pl wraz z dołączoną klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Oferta - Produkty

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.