• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Dermatude - Metaterapia

Dermatude - System Metaterapii

Dermatude to alternatywa dla liftingu twarzy. Jest to najnowsza ekskluzywna marka kosmetyczna stworzona przez holenderską firmę NC Group założoną w 1993 roku. Od tego czasu firma stała się międzynarodową organizacją z własnymi zakładami produkcyjnymi, prowadzącą eksport do wielu krajów na całym świecie. Podstawą jest wysokiej jakości sprzet i produkty wytwarzane w zakładzie certyfikowanym ISO 9001, który spełnia także wymagania wymagania Europejskiej Normy Medycznej EN 13485.  Moduły igłowe spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa i patenty. Są to kluczowe wartości, które stanowią podstawę marki. Dermatude to także wyjątkowo atrakcyjna cena urządzenia i preparatów Firma IFA Pro jest wyłącznym dystrybutorem urządzenia oraz preparatów na rynku polskmi.

Opis

Metaterapia to akronim od terapii Medical & Esthetical Tissue Activation (Medyczna i Estetyczna Aktywacja Tkanek), której koncepcja powstala w laboratorium w Holandii. Metaterapia Dermatude to nowa metoda odmładzania skóry spowalniającego proces starzenia, głebokiego nawilżania oraz intensywnej odnowy i regeneracji. Metaterapia to terapia, dzięki której możemy uzyskać spektakularne efekty przeciwstarzeniowe już po jednym zabiegu. To innowacja, która zapewnia zabiegi najnowszej technologii High-Tech.  

 Metaterapia polega na kontrolowanych nakłuciach skóry przy pomocy specjalnie opatentowanej głowicy z 18 igłami. Dzięki zaawanswoanej technologii w skórze tworzymi do 2000 otworów na sekunde, których głębokość nie przekracza 0.5mm. Te niewodoczne dla oka mikrootwory tworzą sieć punków samonaprawczych skóry, zmuszając ją do naturalnego procesu odnowy i regeneracji. Pobudzają w ten sposób włókna podporowe skóry kolagen i elastynę, dzięki czemu efekty są bardzo widoczne i długotrwałe. Dodatkowo podczas zabiegu w czasie rzeczywistym podawane są substancje aktywne przeznaczone do konkretnego problemu skóry dojrzałej. Głębokość nakłucia od 0.3-0.5mm nie jest bez znaczenia. Taka głębokość podawania substancji pozwala im dotrzeć to górnej warstwy skóry właściwej, czyli dokładnie tam, gdzie będą najbardziej aktywne, bez ryzyka powikłań. 

Dermatude VS Roller

Roller z mikroigiełkami to walec z igłami, który rolowany jest po skórze. Powierzchnia wałka nie jest gładka i płaska, lecz posiada wypukłe i wklęsłe miejsca. Dlatego też, nie wszystkie igły wałka penetrują skórę na takiej samej głębokości. Innym czynnikiem, jaki należy wziąć pod uwagę, jest siła przyciskania wałka. Przy zbyt dużym nacisku igły penetrują zbyt głęboko, co może powodować blizny i sztywność skóry. Przy zbyt małym nacisku iniekcje będą zbyt płytkie by miały odpowiedni skutek. Wałek z mikroigiełkami pozostawia także znacznie mniej mikronakłuć z powodu ograniczonej liczby igieł. Dodatkowo, nie ma możliwości użycia go do celowanego zabiegu na konkretne zmarszczki, a zamiast bardzo dokładnych nakłuć, system rolowania uszkadza skórę pozostawiając małe nacięcia w kształcie litery V. Zaletą Metaterapii, w porównaniu do rollera z mikroigiełkami jest to, że nie tylko aktywuje ona regenerację komórek, ale wprowadza także aktywne składniki do skóry w trakcie zabiegu, zanim skóra się zamknie. Co więcej, zabieg ten jest dużo dokładniejszy i bardziej precyzyjny. Mikronakłucia pozwalają na dokładną kontrolę głębokości i odległości, i są wykonywane dużo gęściej. 

Dermatude VS Mikronakłuwanie

Napęd iniekcji igłowych jest kluczowy dla uzyskania optymalnego rezultatu. Przyrządy do mikronakłuwania mają napęd analogowy. Przez ten właśnie napęd, opór skóry powoduje zmiany w częstotliwości nakłuwania, co może skutkować nieregularnymi nakłuciami w rożnych miejscach na skórze. Ważna jest także gęstość wykonywania nakłuć. Mikronakłuwanie charakteryzuje się mniejszą ilością igieł na przyrządzie, co skutkuje małą gęstością nakłuć. Igły nie posiadają prowadnicy, dlatego też igły przesuwają się na boki lub nawet zaginają się, co powoduje urazy skóry. Dlatego też nakłucia są bardzo niedokładne. Większość technik mikronakłuwania dla zabiegów przeciwzmarszczkowych wykorzystuje igły, które są zbyt długie i perforują głębszą warstwę skóry właściwej. Wiąże się to z ryzykiem nienaprawialnego uszkodzenia podskórnego, podobnego do powstawania blizny przy oparzeniach skóry drugiego stopnia. Skóra w efekcie staje się sztywna i twardsza poprzez utratę elastyczności. W Metaterapii natomiast zastosowano napęd cyfrowy, dzięki czemu częstotliwość nakłuwania, gęstość i jej regularność jest precyzyjnie kontrolowana. Dodatkowo ruchoma część głowicy Flex-Head gwarantuje nakłucie zawsze prostopadłe do skóry, bez wyginania igieł. Ponadto odpowiednia długość igły nakłuwa warstwę podstawną skóry tylko do górnej warstwy skóry właściwej, co wspomaga produkcję kolagenu i elastyny bez ryzyka tworzenia się podskórnych blizn. Dlatego też zabieg Metaterapii jest bardziej skuteczny, bezpieczniejszy i nie wiąże się ze skutkami ubocznymi zabiegu. Metaterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, nie ma widocznych uszkodzeń skóry.

Dermatude VS Mezoterapia igłowa

Głęboko działające zabiegi mają intensywny efekt i dają lepsze rezultaty niż zabiegi powierzchniowe. Mezoterapia igłowa to procedura wymagająca tylko jednej igły. Iniekcje z aktywnymi składnikami są wykonywane w konkretnych miejscach, ale gęstość i głębokość iniekcji nie jest kontrolowana. Z powodu większej odległości i ograniczonej liczby iniekcji mezoterapia igłowa nie aktywuje naturalnej regeneracji komórek skóry. Nie aktywuje ona także produkcji kolagenu i elastyny. Wiąże się także z większym ryzykiem powikłań pozabiegowych. Metaterapia natomiast należy do kategorii głębokich zabiegów i łączy wszystkie zalety rożnych zabiegów w jednej technice W Metaterapii aplikacja aktywnych składników połączona jest z naturalną regeneracją komórek skóry. Cała skóra poddana jest bezbolesnemu zabiegowi przy użyciu 18 mikroigieł, które wprowadza się w skórę z dużą prędkością, wykonując do 2000 nakłuć na sekundę. Oznacza to, ze żaden fragment skóry nie pozostaje pominięty. Dzięki precyzyjnej regulacji Metaterapia zawsze dostaje się do odpowiednich warstw komórek skóry bez ryzyka powikłań

Dermatude - video

Dermatude - preparaty

Dermatude - preparaty

Zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem składników aktywnych nazywanych Specjalnym serum (Subjectable). Takie
serum ma konkretne działanie i stosuje się je na skórę przy pomocy mikroigieł. Tak więc poza samoistną regeneracją skóry od wewnątrz, zabieg wiąże się także ze stosowaniem aktywnych składników na skórę. Podwójny zabieg z fantastycznymi rezultatami. 
W przeciwieństwie do zabiegów takich jak mikrodermabrazja, IPL, peelingi chemiczne lub laserowe, które naruszają funkcję ochronną naskórka, co oznacza, że klient musi unikać słońca przez wiele tygodni lub nawet wiele miesięcy po zabiegu, metaterapia nie uszkadza bariery ochronnej skóry. Po zabiegu na skórze mogą pojawić się zaczerwienienia, które znikną po zastosowaniu maski Intense Restorer Mask. Klient może nawet nałożyć makijaż następnego dnia. W celu uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest zastosowanie preparatów do pielęgnacji po zabiegu Dermatude. Dermatude oferuje maski i kremy pielęgnacyjne z tymi samymi składnikami co Specjalne serum, które wspomaga i przedłuża rezultat zabiegu.

Specjalne serum Extreme Lifting Complex Subjectable to koktajl witaminowy, a jego najważniejszymi składnikami są witamina A, C i E. Witamina A odmładza dojrzałą skórę; Witamina C chroni skórę i neutralizuje wolne rodniki a Witamina E jest ważnym antyoksydantem opóźniającym zewnętrzne efekty procesu starzenia. Każda z tych witamin ma bardzo widoczne działanie w skórze, a ich połączenie oferuje szeroką gamę zastosowań na rożne rodzaje skóry.

Specjalne serum Active Hydra Booster Subjectable zawiera kwas hialuronowy jako najważniejszy aktywny składnik. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanki łącznej, która jest w stanie zwiększyć w wodzie swoją objętość trzydziestokrotnie, co powoduje że skóra wygląda na grubszą i pełniejszą. W wyniku tego, zmarszczki wynikające z suchości i popękana struktura skóry znikają. Naturalne stężenie kwasu hialuronowego w naszej skórze zmniejsza się wraz z wiekiem a skóra traci swoją objętość i elastyczność, czego wynikiem jest pojawianie się zmarszczek.

Krem Extreme Lifting Complex to lrem na dzień i na noc zawierający koktajl witamin A, C i E. Witamina A odmładza dojrzałą skórę; Witamina C chroni skórę i neutralizuje wodne rodniki a Witamina E jest ważnym antyoksydantem opóźniającym zewnętrzne efekty procesu starzenia.

Krem Active Hydra Booster to krem na dzień i na noc oparty na kwasie hialuronowym. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem tkanki łącznej, która jest w stanie utrzymać swoją objętość trzydziestokrotnie w wodzie, co powoduje że skóra wygląda na grubszą i pełniejszą.

 

Dermatude - Przebieg zabiegu

Przy Metaterapii możliwe jest wykonywanie różnych rodzajów zabiegów, całkowicie dostosowanych do potrzeb Klienta. Zabieg może być wykonywany na całą twarz, szyję i dekolt oraz określone partie w celu całościowego odmłodzenia skóry. Skóra będzie miała lepszą strukturę, mniejsze pory, wiekszą jędrność, elastycznośći łody wygląd. Zabieg na twarz rozpoczyna się serią czterech cotygodniowych zabiegów. W okresie pierwszej serii zobaczysz znaczącą poprawę wyglądu skóry. Następnie częstotliwość zabiegu zmniejsza się do jednego zabiegu co dwa tygodnie lub czterech zabiegów rozłożonych w ciągu dwóch miesięcy. Jezeli porządany rezultat pozostanie osiągnięty wymagany jest okresowy zabieg podtrzymujący. Zaraz po zabiegu skóra może wykazywać lekkie zaczerwienienie, które zniknie po zastosowaniu maski Intenser Restorer. klient moze nałożyć makijać i już nastepnego dnia wrócić do codziennych czynności bez żadnych ograniczeń. 

 

 

Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - pakiet preparatów do przeprowadzenia 12 zabiegów

 - ulotki informacyjne

 - roll'up informacyjny

 - umieszczenie na stronie www.dermatude.com.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

Specyfikacja techniczna

 

Napięcie:

15 V – (DC)

Moc wyjściowa :

7 VA max

Power supply unit:

WR9QG400

Klasa bezpieczeństwa :

2

Częstotliwość nakłuć :

od 50 do 120 / sekunda 

 

Sterownik:

Precision DC motor

Operating mode:

Continuous operation

Warunki:

 

Temperatura:

+10 °C to +35 °C

Wilgotność:

30% to 75%

Wymiary

100 x 45 x 140 mm

Waga głowicy:

c. 50 g

Waga urządzenia:

c. 400 g

Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.