• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

DermaOXY - Infuzja tlenowa

DermaOXY - infuzja tlenowa

DermaOXY to rewolucyjna metoda odmładzania skóry, nawilżania na poziomie komórkowym oraz redukcji zmarszczek opatentowana w Danii przez firmę MedicTinedic. Ta nowoczesna metoda powstała z myślą o osiągnięciu szybkich efektów w bezinwazyjny sposób. Szereg naukowych badań, eksperymentów a także doświadczeń pozwolił stworzyć idealne połączenie pracy na urządzeniu, a także wykorzystaniu specjalistycznych dedykowanych preparatów bogatych w składników aktywnych. Jedynie taka synergia tych dwóch metod pozwala osiągnąć spektakularne i niezastąpione efekty. Infuzja tlenowa DermaOXY to sprzęt kosmetyczny, który daje pewność, że w każdej sytuacji będą mogli Państwo proponować odwiedzającym Gabinet najnowsze i najefektywniejsze zabiegi, które dają rezultaty w tak krótkim czasie. 

Opis

DermaOXY to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla BOTOXU. Spektakularne efekty osiągamy dzięki silnie skoncentrowanym składnikom aktywnym m.in kwas hialuronowy, wyciąg z jadu węża (pseudobotoks), peptydy, antyoksydanty, witaminy i minerały oraz ekstrakty z alg.

Specyfikacja zabiegu DermaOXY polega na odpowiednim połączeniu pracy dwoma głowicami. Pierwsza głowica odpowiedzialna jest za prawidłowe rozpylanie serum na powierzchni skóry oraz za wtłaczanie preparatów aktywnych do jej głębokich warstw, natomiast druga głowica pozwala modelować owal twarzy, natleniając ją oraz dotłaczając składniki aktywne. Zabiegi DermaOXY przeznaczone są dla każdego Klienta. W przypadku skóry młodej działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu zmieniając strukturę i kondycję skóry.

Produktem dedykowanym do zabiegu DermaOXY jest Dermarolling. Pozwala on uzyskać jeszcze lepszą penetrację składników aktywnych do skóry, dzięki mikro nakłuciom. Umieszczone na rollerze 192 mikro igiełki z nierdzewnej stali chirurgicznej o długości 0,2 mm powodują mikro nakłucia w skórze, dzięki czemu zwiększają efektywność przenikania aplikowanych na skórę składników aktywnych. Dzięki DermaOXY likwidujemy zmarszczki, nawilżamy skórę na poziomie komórkowym, poprawiamy strukturę napięcie i elastyczność, podnosimy owal twarzy, wypełniamy usta. 

Pakiet urządzenia DermaOXY zawiera nie tylko urządzenie DermaOXY i specjalnie przygotowane preparaty ale również pełną wiedzę proceduralną, wsparcie marketingowe, licencję oraz stałą opiekę nad Gabinetem. W skład pakietu wchodzi: urządzenie, licencja, certyfikowane szkolenie, zestaw preparatów na przeprowadzenie 24 zabiegów, roll up informacyjny. ulotki reklamowe dla Klienta, plakaty informacyjne, umieszczenie na stonie www.dermaoxy.pl jako Gabinet Autoryzowany.  

DermaOXY - efekty

Oryginalne urządzenie DermaOXY posiada dwie głowice zabiegowe, dzięki czemu efekty są tak spektakularne, natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas. Sukces DermaOXY tkwi przede wszystkim wysokiej jakości preparatach bogatych w czyste składniki aktywne  Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wszystkie efekty zabiegów potwierdzone są przez szereg duńskich badań, a wszystkie produkty są atestowane dermatologicznie, nie zawierają parabenów, ani konserwantów. Skoncentrowane składniki aktywne w postaci serum wtłaczane są za pomocą tlenu do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu.

Zabieg jest bezinwazyjną, kosmetyczną i bezbolesną alternatywą dla botoksu. Efekt po 1 zabiegu utrzymuje się do miesiąca, natomiast po serii zabiegów nawet do pół roku. Zabiegi dermaOXY przeznaczone są dla każdego Klienta. W przypadku młodej skóry działamy prewencyjnie zapobiegając procesom przedwczesnego starzenia, utracie wody oraz spadku napięcia skóry, natomiast w przypadku skóry dojrzałej redukujemy i niwelujemy efekty niekorzystnego upływu czasu, zmieniając strukturę i kondycję skóry. Efekty DermaOXY to: wypełnienie zmarszczek, głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, poprawa struktury, napięcia i elastyczności, podniesienie owalu twarzy, rozjaśnienie, wygładzenie okolic oczu, wypełnienie ust

 

DermaOXY - video


 

DermaOXY - preparaty

DermaOXY - preparaty

Sukces DermaOXY oparty jest na wykorzystaniu specjalnych składników aktywnych w postaci serum. Serum aplikowane do skóry uzależnione jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Na jwgo wybór wpływa kondycja skóry, poziom wypielęgnowania oraz oczekiwany efekt. Zabiegi mogą być wykonywane jednorazowo jako idealny zabieg ,,przed wyjściem" a także w serii jako kuracja i praca nad strukturą skóry. Idealnym uzupełnieniem pielęgnacji gabinetowej są specjalnie stworzone produkty do pielęgnacji domowej. Stanowią one doskonałe uzupełnienie kuracji. Przedłużają efekt działania i zapewniają odpowiednie sumplementacyjne dostarczenei składników do skóry. Produkty do kuracji gabinetowej i domowej dostępne są jedynie w Autoryzowanych Gabinetach posiadających licencję DermaOXY.

SYN SERUM -zawiera szereg składników aktywnych, które intensywnie nawilżają skórę,  wygładzają a także wypełniają zmarszczki. Głownym i najbardziej ekskluzywnym składnikiem Syn Serum jest ekstrakt z jadu węża, który w połączeniu z innymi substancjami aktywnymi, blokuje mięśnie twarzy a tym samym pozwala uzyskać natychmiastową, widoczną redukcję zmarszczek i poprawę napięcia skóry. Skóra poprzez otrzymanie dużej ilości składników odżywczych i wilgoci uzyskuje młody wygląd, a efekty zabiegu mogą być alternatywą dla botoksu. 

HYALURON SERUM -  dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego, zwiększa ilość wilgoci w skórze i optymalizuje jej eslastyczność oraz miękkość. Wzbogacony o mąłe peptydy i tripeptydy, które aktywnie redukują wszystkie rodzaje zmarszczek i stymulują produkcję kolagenu. Zawiera ekstrakt z alg, który dodatkowo mobilizuje komórki skóry do zwiększonego pobierania tlenu. 

KREMY - krem na dzień anti-aging głownym składnikiem jest kwas hialuronowy, zawiera także witaminy i minerały, między innymi olej z kiełków pszenicy i białka sojowego. krem na noc anti-aging - zawiera enzym Q10 oraz witamina E, idealne rozwiązanie dla cery dojrzałej, dodatkowo zawartość tripeptydów pozwala na redukcję zmarszczek, krem bazowy hydra - intensywnie nawilżający, trwale nawilża zarówno naskórek jak i głębsze warstwy, zawartość magnezu i fosforanu chroni skórę przed wolnymi rodnikami oraz zwiększa produkcję kolagenu, krem pod oczy - poprawia jędrność oraz wyraźnie wygładza skórę powiek, delikatnie rozjaśnia jej kolory, redukuje cienie pod oczami.

EKSFOLIUJĄCY SCRUB PEELING - głęboko oczyszczajacy peeling DermaOXY dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Natychmiast odsłania gładką, promienną i zdrowo wyglądającą skórę. Pomaga przywróciś zdrowy wygląd skóry. Działanie eksfoliujące otrzymujemy dzięki ekstraktowi z kiwi, natomiast ścierniwo złuszczające pochodzi z suszonych moreli, z dzikiej róży oraz pestek migdałów.
 

Cena

W spraiwe ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: 693 700 939693 700 939 biuro@ifapro.pl

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - pakiet preparatów do przeprowadzenia 24 zabiegów

 - ulotki informacyjne

 - roll'up informacyjny

 - umieszczenie na stronie www.dermaoxy.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

 

Specyfikacja techniczna

Zakres ciśnienia 1-5 l / min
Maksymalne ciśnienie na wylocie 45 Pa
Mechanizm zwalniający ciśnienie 250 kPa
Poziom hałasu <55 dB (A)
Max. nebulizacji > 0,2 l / min
Zasilanie AC 220 V
Pobór mocy <600 VA
Waga 26 kg
Wymiary wys. 44,5 x 37,2 x 68 cm
Klasyfikacja energetyczna II, klasa B
Gwarancja 24 miesiące
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.