• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

Lasery

CoolSHAPING - kriolipoliza

CoolSHAPING to sprzęt kosmetyczny, który wykorzystuje zjawisko kriolipolizy. To nowa, bezinwazyjna technologia, która za pomocą niskich temperatur selektywnie i stopniowo prowadzi do redukcji podskórnego tłuszczu. Poprzez działanie niskich temperatur komórki tłuszczowe są uszkadzane. Urządzenie, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii high-tech oraz padów zabezpieczających, chroni skórę przed odmrożeniem, a zimno oddziałowuje jedynie na tkankę tłuszczową. Następnie komórki tłuszczowe w leczonym obszarze są stopniowo eliminowane przez normalny proces metabolizmu. CoolSHAPING to doskonałe urządzenie uzupełniające do innych technologii na ciało przeznaczonych do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Opis

CoolSHAPING System dostarcza optymalną ilość energii zimna, doprowadzając do lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej i tym samym modelując kontur ciała. Obszar poddawany zabiegowi jest chłodzony w sposób, który działa głęboko na podskórną tkankę tłuszczową bez uszkodzenia innych tkanek, a jednocześnie chroni powierzchnię skóry przed odmrożeniem. System utrzymuje stałą temperaturę docelową w trakcie trwania zabiegu. Dodatkowo vacuum i czerwone światło LED 630nm skutecznie wzmacniają rezultaty zabiegu. Komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu w naturalnym procesie metabolizmu, dzięki czemu następuje trwała redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podczas jednego zabiegu możemy usunąć do 23% tkanki tłuszczowej. Pierwsze efekty zabiegu można zaobserować po dwóch miesiącach od pierwszego zabiegu. Efekty po zabiegu utrzymują się minimum 6 - 8 miesięcy.

Zaletą CoolSHAPING jest możliwość pracy dwiema głowicami zabiegowymi, które mogą pracować osobno lub jednocześnie. Podczas jednego zabiegu można wykonać zabieg na dwie okolice. Urządzenie wyposażone jest w funkcję automatycznego procesu zabiegu, który pozwala na ustawienie trzech trybów pracy: wejścia, zabiegu docelowego i wyjścia. Tryby wejścia i wyjścia są bardzo ważnym elementem zabiegu, ponieważ idealnie przygotowują skórę do zabiegu, a także doskonale ją chronią bezpośrednio po zabiegu.

Dodatkową zaletą jest indywidualnie regulowana moc zassania vacuum, którą można dopaswoać w zależności od grubości tkanki tłuszczowej. Tryb zassania pozwala na pracę ciągłą i pulsacyjną. CoolSHAPING dostarcza stabilną energię Cryo oraz zapewnia komfort podczas zabiegu, dzięki zastosowaniu silikonowych płytek chłodzących Peltier. Zastosowanie padów zabezpieczających COOL PAD oraz stałego monitorowania temperatury tkanki podczas zabiegu, pozwala wyeliminować ryzyko odmrożenia, co sprawia, że urządzenie jest w 100% bezpieczne. 


COOLSHAPING - ZABIEG

PRZED ZABIEGIEM -  zabieg jest szczególnie polecany i wskazany w przypadku osób, u których komórki tłuszczowe występują miejscowo, np. tzw. oponka na brzuchu czy bryczesy. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów, którzy pragną zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej skoncentrowanej w okolicach brzucha, na zewnętrznych i wewnętrznych stronach ud, ramionach oraz dolnej części pleców. 

KROK I - Odpowiednie zastosowanie aplikatora CoolSHAPING w określonym obszarze zabiegowym. Następuje tryb wejścia, czyli początek procesu chłodzenia, aż do uzyskania pożądanej temperatury.

KROK II - Przez odpowiednio długi czas niskie temperatury chłodzą obszar zabiegowy odziaływując tylko i włącznie na komórki tłuszczowe. 

KROK III - Po ok. 30 dniach po przeprowadzeniu zabiegu następuję proces biologicznej śmierci komórek tłuszczowych i ich stopniowe eliminowanie z organizmu.

KROK IV - Po ok. 90 dniach po przeprowadzonym zabiegu komórki tłuszczowe są usunięte w naturalnym procesie metabolizmu.

 

COOLSHAPING - VIDEO

Coolshaping - efekty

COOLSHAPING - EFEKTY
Cena

W SPRAIWE CENY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB E-MAILOWY: 693 700 939693 700 939 BIURO@IFAPRO.PL

Pakiet startowy zawiera:

 - certyfikowane szkolenie (dla dowlonej liczby osób)

 - ulotki informacyjne

 - 20 padów zabezpieczających

 - umieszczenie na stronie www.coolshaping.pl w zakładce Gabinety Autoryzowane

 

Specyfikacja techniczna

Głowice zabiegowe         108mm x 188mm x 138mm
Głowica opcjonalna  118mm x 220mm x 142mm
Temperatura chłodzenia  do -10 stopni
Poziom vacuum od 1 do 5
LED 630 nm czerwone światło
Czas zabiegu od 1 do 90 minut
Pulsacja ciągła i przerywana
Tryby pracy wejścia, zabiegu i wyjścia
Panel LCD dotykowy ekran 10,2 cala
Wymiary 106cm x 38cm x 44cm
Waga 60kg
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.