• DermaOXY
  Infuzja tlenowa
  Prosto z Danii
 • DERMATUDE
  Metaterapia
  The facelift alternative
 • MedSHAPE
  Redukcja tkanki tłuszczowej
  i cellulitu
 • CoolShaping
  Kriolipoliza
  Miejscowe zamrożenie tkanki
 • Intelect RPW
  Fala akustyczna
  Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • MesoiLASER
  Mezoelektroporacja
  Laserowa mezoterapia
 • Ipl ultralite
  Najnowszy system ipl
  Szerokie spektrum zastosowań
 • AquaSure H2
  Oczyszczanie wodorowe
  w połączeniu z hydropeelingiem
 • STYLEYE
  LIFTING OKA 3D
  INTELIGENTNA SYNERGIA TECHNOLOGII

AquaSure - Oczyszczanie Wodorowe

AquaSure H2 - Oczyszczanie Wodorowe HIT

Metoda oparta jest o innowacyjny system połączenia oczyszczania wodorowego, hydropeelingu oraz infuzji jonowej. Na początku pracy urządzenie wytwarza a nasepnie wtłacza w skórę mikroskopijne cząsteczki wodoru, które przeniesione przez specjalną głowicę oczyszczają głęboko skórę na poziomie komórkowym. Wodór dzięki bardzo małej masie jest w stanie przeniknąć w głąb naszej skóry gdzie niszczy wolne rodniki które odpowiadają ca proces starzenia się skóry. Następny etap - Hydropeeling zapewnia bezpieczne oczyszczanie skóry, złuszczanie i nawilżanie.

Opis

Natomiast zastosowana w tym samym czasie infuzja jonowa dostarcza skórze substancji aktywnych w formie jonów, dzięki czemu stymuluje skórę i w aktywny sposób następuje jej odbudowa i regeneracja. Jednocześnie z hydropeelingiem na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są substancje aktywne, dopasowywane indywidualnie do potrzeb Klienta. Zakończeniem zabiegu jest etap specjalnego masażu głowicą MCS przy użyciu prądu galvanicznego. Galwanizacja MCS to elektro-leczniczy zabieg, wykorzystujący prąd stały.Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje: przekrwienie skóry oraz poprawę napięcia skóry.

AquaSure H2 dzięki działaniu podciśnieniowemu i zastowoaniu specjalnej głowicy Spiral, w tym samym czasie dogłębnie oczyszcza skórę i pory, a także nieprzerwanie usuwana produkty eksfoliacji. Ponadto zastosowane podciśnienienie i próżnia stymulują mikrokrążenie, a tym samym procesy metaboliczne w skórze, co poprawia koloryt i daje efekt liftingu.
AquaSure H2 wykorzystuje trzy różne substancje aktywne, aby stworzyć optymalnie dobrane zabiegi. Możliwość regulacji poziomu podciśnienia czyli najważniejszego parametru, wpływającego na skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu, pozwala na wykonywanie zabiegu nawet na skórach wrażliwych, skłonnych do pozdrażnień, a nawet z obniżoną jędrnością, bez ograniczeń wiekowych. Dodatkowo możliwość regulacji poziomu infuzji jonowej pozwala na kontrolowane dostarczanie substancji aktywnych. 

 

AquaSure H2 - efekty

AquaSure H2 hydropeeling z jonową infuzją.
Innowacyjna metoda pielęgnacji skóry.

 • Oczyszcanie wodne
 • Nawilżenie na poziomie komórkowym
 • Rozjaśnienie skóry
 • Odbudowa i regeneracja
 • Stymulacja i zagęszczenie
 

 

AquaSure H2 - video


 

Cena

W spraiwe ceny prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: 506 375 346506 375 346 biuro@ifapro.pl

 

Specyfikacja techniczna

Napięcie 12 V – (DC)
Moc zasysania 600 mmHg
Głowica peelingująca: 8 V max
Głowica MCS: 4 V max
Moc 57 W
Waga 5 kg
Wymiary urządzenia 300mm x 300mm x 270mm
Top

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.